nokia pakrovejai?

nokia pakrovejai?

niekaip negaliu apsispresti ar pirkti nauja pakroveja savo telefonui… Senasis lyg ir sugedo… Tmarket pasirode kazkokie pakrovejai ir pigus, bet bijau pirkti… patarkit labai prasau…

Neoriginalus pakrovejai dazniausia neatitinka reikiamos sroves dydzio. Del to telefonas kraunasi trumpiau-laiko taip pat trumpiau! As pats kzkada NOKIA 5110 turejau ir kraudavau is neoriginalaus-laikydavo 3paras! O kraunant originaliu tas pats telefonas ir 5paras traukdavoLabas

keisti dalykai su tais pakrovėjais.nauji telefonai turi visas krovimą reguliuojančias schemas viduj, o ir akumuliatoriai turi atjungimo sistemas, bent jau ličio tai kaip ir privaloma/na nebent senuose siemens s4 nenaudojo, bet tai išimtis/ tai jei maitinimo blokelis duoda pakankamą įtampą, akumas pasikraus. jei jis neduoda-nepasikraus. jei bus negalingas, ty mažai srovės pumpuos, tik ilgiau krausis, bet nuo to niekam neblogiau-naktys dabar ilgos…tiesa, pavojinga naudot visai įtartinos firmos ar atlikimo-gali pasitaikyt kondensatorinis ir gana smagiai gausi į ausį jei kalbėsi su pajungtu laidu ar kaip kitaip prisiliesi prie jungties…o dar užsidegimo pavojus, o galimybė supleškint telefoną…brrr-jau geriau originalus…

turejau neoriginalska nokios pakroveja. Atrodo ir geras buvo - impulsinis maitekas viduje, bet nauja akuma numarino per menesi. Dabar turiu originalu ir baigesi problemos.

http://www.hot.ee/montazh/Nokia.html

Esu patenkintas jusu geranoriskumu patarti… Kai parejes pasiziurejau i savo pakroveja, pamaciau,kad Output 7.5V. O parduotuvej buvo 6.7V. Paklausiau draugo kiek pas ji 3.7V. Nejuokais susimasciau… Juk galejau supliaskint savo telefona…
Labai aciu uz nuoroda apie pakrovejus, tik gaila as ten nieko nesupratau… Bet zinau kas galetu suprasti…
Aciu visiems…
Isvada: Reikalingas naujas pakrovejas ir butinai originalus…

As ir supleshkinau Piktas
nusipirkau neoriginalaPiktas
susiraite telefas taip kad nieko neliko nei SIM nei telefoPiktas

Tai bent!!! praejus keletai dienu, nuo mano pasisakymo, siame forume. Norejau pasikrauti savo telefona, jungiau senaji pakroveja ir girdziu: PAF!
Gerai, kad turejau iproti: pirma jungti pakroveja, o poto kisti kistuka i telefona…
Tik pasmirdo… Na ka reikejo norom nenorom pirkti nauja…
Sugalvojau isardyti ir pasiziureti, kas gi ten gero… O ten: Apskritai jokiu mikroshemu,tik kazkokia detale(apvijos ar panasiai). Gerai cia mane isdure pardavejas, kai pirkau telefona(zinoma padeveta).
Bet cia neviskas, kai ejau pirkti kito pakrovejo, maciau toki pat kaip savo senaji, jis kainavo 14Lt. O originalus 28Lt. galvoju dabar tai nebusiu kvailas ir nusipirkau ta originalu…
Na ka, manau kad sis naujuju bateriju negadins…

[quote] Sugalvojau isardyti ir pasiziureti, kas gi ten gero… O ten: Apskritai jokiu mikroshemu,tik kazkokia detale(apvijos ar panasiai). Gerai cia mane isdure pardavejas, kai pirkau telefona(zinoma padeveta).
[/quote]

Na kodel isdureŠypsena Buna juk ir pakroveju ne su impulsiniu maitinimu. Pas tave buvo su iprastu transformatorium. Pvz prie mano tel irgi toks pakrovejas… jokia cia apgavysteŠypsena Impulsiniai rodos dar vadinami "kelioniniais" nes yra mazesni, lengvesni taip pat tinka ivairiom tinklo itampom.

jeigu reikia originalaus nokijos pakrovejo, turiu. Parduociau uz 15lt. Tel. kaune 865226909.

Zinai galiu tau patatart kad geriau pirk originalu.Originalas kainuoja nuo 15 iki 25 Lt.Ziurint koks pakr.Arba inpulsinis arba paprastas su trafu.
Patarciau pirkti su trafu nes impulsiniai skaitau ssss.Va.
Ir kokiam telefonui tu nori pirkt?Jeigu 3310 ir t.t. tai tik originalu nes kitaip gali nepakrovinet.Pas mane taip buvo.10minuciu ir tipo pakrautas.
Kai nusipirkau ORiginal baigesi problemos.
Tai tiek sekm es…

o cia gal ta fast tuning and styling???

Tiurlingas

Tik ratus pakeist beliko. Šypsena