nokia n91


nokia n91

kolonke Gerai

subjektyvu, bet man ji tiesiog slyksti Pavargęs

he he, galvojau cia tik man vienam Šypsena

ipodas integruotas i mob arba atvirkscei Šypsena

asmeniskai man isvaizda visai nebloga,tik idomu kaip ta klaviatura,ar patogu sms rasyt?beje jei nepalaptis kiek jis danijoj kainuoja?kiek zinau tem telefai vos ne dvigubai pigesni nei lietuvoj,o per akcijas tai vapsce papigiai galima gaut Valio

O kodel turetu but nepatogu rasyt sms?

todel kad klaviatura kazkokia keista,knopkes biski primena p900

man jis netgi grazus yra Nekaltas uz n90 man jis grazesnis Taipna cia aisq tik mano vieno nuomone bet kadangi visi cia traip reiskiasi tai ir as nusprendziau Šypsena o beje kaip jis groja?nes kiek klausiau w800 tai ispudi paliko

B&W Gerai

Teisingos koloneles ir dinamikai Cha cha .Dizaino atzvilgiu ji man nieko visai,kol uzdaryta.Taciau siaip jau nemazas aparatas,zinoma ir atminties jame…Bet vis delto Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai

Papa_Didy - nano yra uz ji kokiu 7 kartus mazesnis Cha cha

nano yra tik muzikos grotuvas o cia visas multimedia centras,taip kad nelyginkit jo ir nano dydziu Nekaltas

Papa_Didy sake arba atvirksciai. Beje nano rodo nuotraukas ir video failus mpg formatu Liežuvis

***** tas nano, jei laikysi kiseneje kartu su raktais arba su moneta, tai sakes ekraneliui bus

Tam reikia case’o Šypsena, nereikia nuvertint gero daikto del kazkokio menko kriterijaus. Kai antai nokijos dydis ar nano stiklelis. Aisku tai nesulyginami daiktai Šypsena

taip,taip.Nuo kada puodas nano rodo mpg??:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-] .Jis tik teksta ir nuotraukas rodo.Beje nuo originalios puodo kojines,ekranas taip pat braizosi,yra veikejas sukures puodui puslapi,tai nufotkines,kas like po nesiojimo kojinej.Be to puodo garsas tai Blogai .Moki uz atkasto obuolio zenkla

Pasidomek, rodo Šypsena pirma geram garsui reikia geru ausiniu, cia faktas, originalios kaip ir kiekvieno daikto sh. Case’as arba micro shield nuo kojnes skiriasi, apseikim be kurybos valandeles.

Nu man asmeniskai dizainas irgi tragiskas, net 3230 geresnis. Jau n90 dizainas man n kartu geriau.

Pasidomejau,rodo,bet tai reik kiek sudo sumalt,kad rodytu.Be to ant tokio dydzio displo,tai Ne .Kas del garso,tai jau nuo miniko laiku zinoma,kad garsas yra slamstas,ar tu naudosi koss the plug ar ar standartines.Teko klausyt,ant viso nepaklausysi,nes traska nerealiai,su didelem ausinem tai is vis blogai.Zodziu garso jie tikrai nepadaro.O geriausias garsas iRiveriu ir sony.O del devejimo,tai nezinau,kiek ziurejau kojine brangiausia,taip ,kad pagal ideja turetu but geriausiai pagaminta.braizosi tai nerealiai,jo apsaugot neimanoma.