nokia n-gage vs nokia 3650

nokia n-gage vs nokia 3650

neapsisprendziu ka pirkti abu plytgaliai abu kazhka moka, abu panasiai kainuoja
skaiciau kad n-gage turi simbian, bet ar jam tiks 3650 programos zhaidai ir pan., gal kas turi n gage ir galetu pakomentuoti ar ten yra handsfree ar ausines butinos norint kalbetiNekaltas
kiek daug klausimu turiu

As turiu.Nebutinos ausines.Patariu imt n-gage.Turejau ir 3650 ir 7650.Cia juk tas pat zmogau,tas pat symbian.36 noske sunki,nepatogi…Mp3 nera,fm.Kamera greit uzpisa.N-gage malonesnis,naujesnis,geresne batareika.Jei as sakau kad trumpai veikia batareika n-gage,tai 3650 vapse nelaiko…Nepirk 3650.Imk n-gage.Tikrai nepasigailesi

Imk 3650 o dar geriau luktelk ir pasiimk 3660.Tas n-gage ne mobilekas o game bojus kazkoks

foto ar zhaidimai? Nekaltas
buti ar nebuti? Nekaltas
nesugalvoju, otrn progamu rasai kiek telpa, nes gsm pasauly parasyta kad tik 50Nekaltas

Kvailai mastai…Ka ten ziuri su tom programom…?Ka tu veiksi su 50 ?Be to juk priklauso nuo programos svorio…As pirkau ngage ne del zaidimu.Tiesiog symbian+mp3+fm+kosminis dizainas.Na zaidimai ir prikolas bet juk atsibosta.As va tarkim nezaidziu o wap gprs naudojuos…Geriau po forumus palandzioti nei zaistiLiežuvis

aisku kad 3650,nebent tau telefonas reikalingas kad zaidimus galetum grajint,nors mano 3650 yra irgi zjb zaidimu-worms,rally.doom ir pan.su n-gage nei nufotografuosi nei nufilmuosi,taip kad gerai pagalvokMirkt

kas liecia n-gage nueik siuo adresiu ir ten rasi daug adresu ir informacijos apie si telefa http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/237955.463-=(1966301518

Cha chaDDD maladiec tu.jei jis nores telefono tai ir 3650 nepirks ! a tu kvailas? 3650 batareika kasdien krausi ar net 2 kartus i diena Šypsena) ar ce telefonas? taip pat ir su n-gage.tada jis turetu pirkti ka nors be symbian, be kamerosLiežuvis tu ziuriu zmogus daug nusimanantis.idomu ar turejai pats 3650 ir n-gage kad taip reiskies ? kvaila man kartais klausyt tokiu nuomoniu nepagrystu…

tu cia man aiskini?noriu ir reiskiuosi.tu atsakai kad as neturiu 3650?

kodel tureciau atsakyti? tik sakau kad pasireiski ir nepagrindi Šypsena toki gera ivaizdi susidaro zmones.tas pat kas pasakyciau kad tu esi asilas ir nepasakyciau kodel Liežuvis nu tai tu maladiec jei turi 3650.ir kaip? klaviatura rules ane ?Šypsena ir toks "gerai" atrodo.toks piktas,jei geltonas tai vapse piktai atrodo Šypsena jau geriau 7650…nors ant 7650 sms lewai rasyt:/ o geriau n-gage arba 3300 Liežuvis su 3300 vapse malonu sms rasyt - labai maloniai spaudosi knopackos Liežuvis ok davai Liežuvis

nu gal nesivartyk jau dabar.ipratau zinias ant 3650 rasyt ir viskas labai normaliai,net nereikia i klaviatura ziuret.ekrano kokybe labai geraGerai,nesvarbu ziuri ar pries saule ar ne viska labai gerai matai,batareika man asmeniskai laiko apie 3 paras,cia jei vidutiniskai taip nufotkini pafilmuoji ir dar normaliai pabazarini.gali prisirasyt visokiu programu,melodiju .midi ir .wav,su spec programa ir mp3 gali perklausyt.atminties kortele visiems sitiems dalykams labai padedaMirkt o daugiau info galima rasti kituose temose.dabar jau pagrindziau ar dar mazai?