Nokia 6610i(ka manote?)

Nokia 6610i(ka manote?)

Sveiki visi, tikiuos gerai priimsit naujoka Šypsena ir iskart turiu “klausima”, jei galit parasykit kaip nokia 6610i, geras telefonas, jame daug privalumu? dekui uz informacija Laimingas

Naujokas tai naujokas,bet pirma reik taisykles perskaityt,o poto klaust Taip

jetau jei tik del foto kameros ji nori imti pasakisiu kad neverta nes foto kokibe yra prasta maza rezoliucija siaip ten kaip telefonas jis ner niekom ipatingas o kaina jo nemaza del uzrasiuko nokia Nekaltas

Ir jei nekystu,tai 6610i yra analogiskas 7250i,tik 7250 yra WAP per GPRS ir dizainas bent man geresnis.

jo, su tokiais klausimas tik spynas ir banus rinkti NekaltasO šiaip telefas kaip telefas, ta pati nokia 6610 tik su cif kamera ir tiek

nu joa man irgi n7250 gerew atrodo Šypsena bet wat neseniai as irgi sprendzew ka imt uz panase kaina ir wisi man irodinejo kad cx65 yra geriausias taj jy ir pasiimiau Baisu nepadaryk tokios klaidos kaip as tik…

Tai gal nereikejo klausyt tu ‘visu’? JuokiasiCia pakankamai daug zmoniu,turinciu subjektyvia nuomone…

6610 (ko gero ir 6610i) labai prasta klaviatūra.

Kodėl prasta? Man pvz 6610 buvo viena patogiausi klaviatūrų

kuom tau cx65 nelimpa ?

man ant s55 labiausiai patiko klava bet cia manau dpripratimo reikalas Nekaltas

6610i tai 6610 analogas su liewa kamera Šypsena kaip cia kazkas minejo, kaina tik del uzrasiuko nokia Šypsena mano nuomone - su.das Šypsena

Dgs, kuo prasta? Labai nepatvari sakyčiau, greitai susidėvi ta tarpinė prie kontaktų. Atrodytų, kad užsiteršė dulkėmis, bet ne, nes valymas nepadeda. Spaudi mygtuką, o reakcijos jokios. Tenka spausti per jėgą. Pats dabar WAP’inu su N6610. Tekstą parašyti tikrai nelengva… Lyginant su N6310i wapinimo kokybė suprastėjo Nekaltas.

cia mano zodziai nes as labai 6610i nusiviliau draugas turi bet jos kokybe neverta kainos Liūdnas as laikau cia viena is prastesniu 6 klases nokiu Šypsena

Tai cia ir durnam aisku,kad tas pats 6610 tik CIF kamera,daugiau atminties ir WAP per TCP/IP,bet tada 6610i tas pats kas 7250i iseina,tik WAP protokolai skiriasi.

Nieko gero… Kas is tos kameros, jei nesupranti, ka ekrane matai… Be to, ganetinai didele… Baisu