Nokia 6600 vs siemens sx1.Kuris geresnis?

Nokia 6600 vs siemens sx1.Kuris geresnis?

?

Nokia yra Nokia… Bet Siemens’as turi daugiau f-jų. Kuris geresnis spręsk pats, nes nežinau, ko Tau reikia iš telefono.

Nokia - daugiau ramo, symbian naujesnis, kamera geresne, komplekte mmc, nelagina. Siemens - radijas, pigesnis, weikia wap per gprs

Cia jau paciam spresti teks Laimingas Labai jau panasus sie telefonai.

Man tai nokia 6600 daug geriasne uz sx1

Tai va kad panasus todel ir neissirenku.

Tai ieškok SENDO X, toks neblogas buvo. Gal ir dabar kur yra, bet nieko Marijos žemėj apie jį negirdėt

Nu man knopkes labiau noskes priimtinesnes. Manau mesk burtus kuri pirkt Laimingas

as nieko irgi negirdziu apie sendo x.pats tokio noreciau.varau skelbimus perversiu paziuresiu

Paziurek kokios kainos devetos 6600?

nieko nera apie sendo X. o 6600 kaina nuo 550 iki 800lt

Man irgi labiau prie sirdies 6600 bet neina wap per gprs delto didelis minusas ir dar radijos nera o pas sx1 visa tai yra.Parasykit kiek ramu turi kiekvienas telefas.

Kam man atrodo ramu daugiau pas SX1,as siuo atveju uz SX1,nes veikia WAP per GPRS,didesnis ekranas,dizainas man grazesnis.

6600 tai apie 12Mb

Nu siaip as uz siemensa,tik kad jame jauciasi lagas ir kamera prastesne

Nu siaip as uz siemensa,tik kad jame jauciasi lagas ir kamera prastesne

Tai ka sx1 daugiau lagina ir uz 3650?

Šypsena3650 palygint su sx1 tai wisiskai nebelagina

laginimas jauciasi atsidarinejant programas. tas pats ir pas ta nokia 6600. nokijos privalumas klaviatura, siemenso - radija. jokiais wapais nesinaudoju, todel kaip ir neaktualu. nzn kaip nokija, bet nepatogu, kad sx1 krauti reikia kasdien. nors issinaudoja tarkim puse baterijos per diena, o per nakti nuseda likusi dalis, todel arba reikia isjungineti telefona arba dasikraudineti per nakti ta puse baterijos