Nokia 2135


Nokia 2135

CDMA tinkle veiksianti Nokia. Telefonas labai labai paprastas, kas link funkciju - nera jokiu Mirkt

kas cia per s

Kam reikia pigaus telefono su CDMA, tam tiks TaipBeje, jau SonyEricsson oficialiame tinklapyje buvo smeztelejas W890i su visu pilnu aprasymu bei funkcijomis. “Mobil” buvo paeme printscreen ir buvo ji ideja kaip nauja straipsni, taciau veliau jis buvo pasalintas (akivaizdu kad SE prasymu) Kiek prisimenu, tai storesnis(12mm) ir prastesnes isvaizdos W880 pakaitalas su HSDPA, 3,2mpx raiskos kamera be autofokuso, 320x240 ekranu. Daugiau neprisimenu. Akivaizdu kad W890 bus pristatytas dienu begyje… Šypsena

baisu kad nėra autofokuso… O aš vakar savo mergytei nupirkau K530i, tai pats likau nustebęs, kad žemos klasės telefonas paliko man tokį gerą įspūdį Apakęs Gerai

deda daug pikseliu,o autofukuso nera,labai blogai Nežinau

lilg, taip tu ir myli savo mergyte kad pirkelioji tik zemos klases tel Juokiasi as saviskei n95 atidaviau JuokiasiJoke cia zinoma Mirkt Cha cha

iš kur pas mane vargšą studentą pinigai, kad pirkti brangius telefonas Žliumbia kad šiaip šito vertė nėra 500Lt ar 600Lt Nekaltas

Kas tas CDMA tinklas?

Skotai, nezinau kaip tavo zinute toleruot. Keistas humoro jausmas gal Nekaltas ?

nx tokius dar gamina