njum kodel man cia meta?

njum kodel man cia meta?

kodel meta ir ka daryt kad nemestu ??pajungiu ipoda prie pc rodo , kad ipodas susijunge , o pc meta sita lentele ? kaip istaisyt , nes negaliu nieko siusti Liūdnas

Skaityk ir suprasi …

kishk i subine kompui jei naudoji desk kompa. Nes jei priekyje blogai pajungtas usb tai mes tokia klaida

skaiciau …Dar2kas tapaty meta … Liūdnas

Gerai volpeiperis

Kokie USB irenginiai dar yra prijungti prie tavo kompo?

vga camera ,cannon printeris, d-link modemas ir viskas … min2tis dekui Mirkt bet nevopaiperis bedoj Liūdnas(

Ok, dabar viska atjunk ir tik savo Ipod ausinuka prijunk. Buvau susidure, kad USB spausdintuvas neleisdavo win atpazinti USB raktu. Pabandyk prijungti tik viena ipoda ir paskui po viena irengini papildomai…

nu bandziau ir ipodo vienintelio neranda ,visus kuriuos jungiu iskarto atpazysta , kad printersi , kadmodemas , kad kamera , o ipodui iskart meta ta lentele … cia gla ipodas *pimp…*ovaS??mazum vest jy atgal ??

Nebandei prie kito kompiuterio prijungti?

nea dbr vesiu atgal y firma ten pazesiu prie kito kompo , gal cia pas mane pjaunasi kazkas …dekui uzpagalba Mirkt Alus

as usb flasha jungiu prie savo gan seno laptopo (~4 metai). nors jis ir “designed for winxp” ir jame winxp sp2, bet gaunu uzrasa, jog tipo greiciau veiktu jei i kita slota ikisciau. taciau nesvarbu i pirma ar antra usb slota kisu. prie vieno is ju pajungtas mouse’as. tas usb flashas gerai veikia ant kitu pc tai kaip suprantu pas mane kompe usb v1.0 ar v1.1 ar cia reik mousa atjungti?

del usb1.0 ar usb1.1, tai vistiek prietaisas turetu veikt, tik leciau, nei usb2.0 lizde

nu taip… jis ir veikia, tik leciau nei kituose pc

nu va viskas veikia Šypsena pasirodo laidas buvo blogas Šypsena

pas mane sitokia lentele buna kai USB MP3 grotuva su issikrovusia baterija pajungiu. jei baterija isimu arba su ikrauta baterija pajungiu tuomet viskas normaliai

man irgi taip yra per priekine USB jungti abndau pajunkti keita diska o jo nemato… taigi nusprendziau pajunkti per gale esancias jungtis ir viskas veike normaliai… Šypsena o priekine jungtis mato tik USB"rakta" Taip