Nigeris Lietuvoje gerai?

Nigeris Lietuvoje gerai?

Bicai zvengia,kaip biciulei jus?Juk iskyla problema baltas bernas ar juodas?Cha cha

Kaip tai temos pavadinimas ir aisqus, o cia ka nusilepezavojai tai xyN tave zino…Blogai

O kas ce blogo jeigu negras Lietuvoj lankosi ? Kietas

Nesu rasiste, bet su negru miegoti nenoreciau
aiwarux7 raše:
Bicai zvengia,kaip biciulei jus?Juk iskyla problema baltas bernas ar juodas?Cha cha

[/quote]

Blogai

Nesupratusiams.Ar negres tikimybe,kad balti bachurai bus nebereikalingi?Cha cha

Man tai juodas yra juodas. Veisle kita Liežuvis

Negras niekada neprilyx žmogui, t.y. baltajam. Kiek teko pamatyti ir pabendrauti su juodžiais, tai beveik visi buvoBlogaiBlogaiBlogai, nekalbant, kad sutriai, smirda, neišsilavinę, nagli, kaž kox tarpinis produktas tarp bezdžionės ir žmogaus…

Gal nereikia taip baisiai, ka?

ex Pikčiausias, kodėl tu visą laiką toks piktas ant visų?
Gyvendama Londone turėjau keletą labai gerų draugų juočkių. Tikrai nesmirdėjo, išsilavinę buvo daugiau negu ten sutikti lietuviai, jokio naglumo. Tik iš pradžių buvo nesmagu, nes akys nepratusios juodo žmogaus matyti. Aišku, yra visokių, bet yra ir baltųjų visokių - smirdančių, durnų, naglų ir t.t.
Čia ex Pikčiausias tau kad nebūtum toks piktas Alus

Ex Pikciausias: rasistiniu bajeriu netoleruosiu! Taip kad stebek, ka rasai.

moderatorius maruxz

biski ne taip gal tau…

maruxz
Ultra gerietis
Parašė žinučių: 2276 2002-08-09 17:15 10 žinutė iš 12

Ex Pikciausias: rasistiniu bajeriu netoleruosiu! Taip kad stebek, ka rasai.

moderatorius maruxz
BlogaiBlogaiBlogailievai, oi lievai moderatorius, tpfū, cenzorius kalbi, tad kas čia bloga, jei sakai, kad negras smirdaApakęs? Ar buvai štatuose, ar buvai UK, ar turėjai reikalų, kad kalbi tokias nesąmones:? Nereikia čia taukšti niekų, niex čia jokio rasizmo nevaro, tiesiog negras yra negras ir tiek žinių…

Va būtent kad rasizmas. Aš buvau UK, ir pakankamai ilgai kad juos (juodukus) neblogai pažinčiau. Smirdi tie kurie nesiprausia. O nesiprausėlių ir Lietuvoj pilna - įlipk į autobusą ir kvapas tikrai bus ne geresnis nei tarp juodukų.

Na netrukdo jie man, jeigu netepa Šypsena

nejoks as nerasistas,bt nigeriai yra nigeriai Blogai gal biski britansku juodashikniu mentalitetas ir kitoks,bt usa tai…

As galvoju,kad labai gerai. Cha cha

atsakau i tema:
nigeris lietuvoj geraiGerai

nigeris Lietuvoj taip blogai kad ir blogiau buti negali Piktas, nekenciu tu bezdzioniu, zemesne rase Blogai

SErialas turetu buti failiuke su pletiniu .nfo tik ne per “enter” klavisha. Per komanderi paspausk F3arba F4 ir susirassi serial’a.