Niezai.

Niezai. Apakęs

Pas mane atsirado sasiukai, kurie niezti. Itariu niezus. Prausiuosi po dusu kiekviena diena - tai negali buti nuo nesvaros. Kaip buvo galima jais apsikresti? Rubu/batu is "second hand" parduotuviu nepirkau. Nuo ko jie gali buti?

Ish trulo pvz.

O tu isitikinus, kad tai niezhai? Nekaltas Gal pas dermatologa nueik?
A tai niezhus sukelia tokios besirausiojanchios mazhos niezhu erkutes, bet shashu lyg ir nebuna…

šventa tiesa, tą zarazą niežus galima pasigauti visiškai nekaltai - pvz. tavo atviras kūno vieta palies apsikrėtęs jais Taip O vasarą tai labai paprasta.
O dėl išbėrimo, tai pirmiau atsiranda niežėjimas, paskiau pasikasai ir tada jau spuogiukai. Kiek žinau, dažniausiai jie būna alkūnių srityje, ant pilvo (na oda ten minkštesnė, kas toms erkutėms labiau patinka).
Bet geriausia eiti pas odos gydytoją - jis ir identifikuos ar čia niežai ar šiaip kažkoks išbėrimas. Jei vis dėl to tai niežai, tai profilaktiškai teks gydytis ir šeimos nariams.

Pirma isbere krutine, po to pilva, po to kojas ir prie alkuniu. Manau, kad niezai. Zinau apie tas erkutes. Bet va klausimas is kur???

Ish bet kur galejai gauti Nekaltas Gal zmogui ranka paspaudei kuris serga, gal prisilietei kur nors, gal sheimos kuris nors narys po vieshbucius vazinejasi… Daug variantu… Greiciau lek pas gydytoja, nors gali ir vaistinej paprasyti- duos be recepto

Na, apsikresti galima bet kur prisilietus.Greiciau pas gydytoja.

Bėgte pas gydytoją.

Visas kunas pradejo niezet paskaicius Baisu

Dar, kai niežai būna, tai labiausiai nuo vandens pradeda nežtieti…