Nieko nesuprantu.

Nieko nesuprantu.

Rašiau rašiau, vargau vargau, naktimis nemiegojau per tą BANGĄ Gėlės mielą, medalius LIETUVAI Gėlės vežiau ties 4000 ir še TAU kad nori - žiūriu TIK 3537 VISO LABO MANO TRIŪSO, VARGO, DŽIAUGSMO LIKĘ !!!
AJAJ AJAJ…

Nežinau nė kur akių savo dėti, jei jos manęs čia neapgauna !
Kažkoks juras stovi priekyje manęs su 4306 žinutėm, o Elva Gėlės 4916 žinučių parašiusi !!!
Ojej ojej kas darosi !
Ir Ledi GėlėsGėlėsGėlėsBučkis lipa ant kulnų (3447), o buvau šitiek atsiplėšęs ir atplyšęs ten nuo jos Moterys ! Per porą tūkstančių saugių !!!
Ojej ojej…
Juk ties 5000 buvau ir man buvo likę tik kažkokios 78 žinutės iki JUBILIEJAUS 5000 GėlėsGėlėsGėlės gražaus …
Paskui, atsinaujinus BANGAI, ties 7000 atsidūriau ir buvau pirmas, JUBILIEJŲ gražų pasidaręs, nors gal ir nepelnytai, ties tais 7000
O dabar esu prie geldos suskilusios ir jūros sūrios, kaip ta bobutė žinomam animaciniam filmuke… Ax ax ax. NIEKO NESUPRANTU ! Liūdna Liūdna Liūdna

Šypsena

leisk pareiksti tau uzuojauta Razrucha - tikarai didelis pravalas Aš nekaltasLiežuvis
na nesisielok grieb kokia kliavetura ir pradek temas kabint i nauja banga, o tai ji sunkiai kotais juda po pasikeitimo

Pirmyn i kova su …
KietasCha cha

man tai ir taip lygtais ju perdaug - bet juk ne tai svarbiausia Cha cha kai kam Cha cha

taip tau ir reikia Cha cha Cha cha Cha cha

Razrucha Bučkis.Čia specialiai taip padare,kad daugiau jubilieju ir baliu butu GeraiCha cha.
O gal,kad dažniau tave Bangoj VEL matytumeme LiežuvisMirkt.

Ojej ojej… Ir makavelli, priešas number 2 (cvai), antroj vietoj - až 4370 žinučių turi ir niekam jų neatiduoda !
Aš jį juk padariau ten trasoj …

Gausi vel iš naujo daryti GeraiApakęsCha cha

Cia tau visus tashkus ishminusavo… Cha chaCha chaCha cha

O tau ka labai rupi kadnaktimis nemiegi Apakęs
susirask uzsimima normalesni kompiuteraste!!!

Pas mane taškų nedaug juk buvo - nu tik koks 200, va !
Sąžiningai naktelėm dirbau ir plušau Tėvynės labui ir GRAND JUBILIEJUJ

Aš kompiuterastas ??? Apakęs Apakęs Apakęs Apsergėk DIEVE ar KATINE koksai ! Apakęs
Jei aš kompiuterastas, tai Tu tada … khe khe … nu garsiai nesakysiu - dar kas nors išgirs ir nenuplausi gėdos nuo plunksnų ar snapuko savo ! Liežuvis

PIRMYN Razvaliucha, toliau varyk po dvi tokias pacias temas, dvigubai stenkis ir greit vel pasieksi galerijos aukstumas Cha cha

Razruha tu pas mus gabus, prirashisi dar… Šypsena
Man ir pavoge,(aisku ne tiek kiek tau Cha cha) bet belieka susitaikit! Liūdna
Gyvenimas buna ziaurus Cha cha

as irgiAš nekaltaskiek sendien parasiau zinuciu o taip ir nepripliusavo nei vienosNustebęsas jau i depresija gile krentuCha chaLiežuvis

Razrucha - prisidedu. Taip tau ir reikia Liežuvis

Nu Tu ir žiauri Shirshe77GėlėsBučkis. Skaudžiai geli ir net per kepenis muši, žemiau ten vaterlinijosLiežuvis Negalima šiteip. Aš tiek stengiausi, rašiau, atsakinėjau, saldžių naktelių nemiegojau, rekordo irgi va siekiau, medalį LietuvonGėlės labai pervežt norėjau už tą pasiaukojantį bemiegį darbą, triūsą BangojeGėlės kai ten labai nesisekė tam mūsų Liutaurų Baryliukui Liežuvis Olimpinėje sniego trasoje … Ex.
O kiek nesąmonių man teko perskaityti Bangoje ? Apakęs Apakęs Apakęs Kas gali paskaičiuoti ? Aš nekaltas Skaičiau skaičiau kaip koks maniakas . Akis tas savo kraliko (beveik kiškis) čiut nepaleidau Amen !
NEGALIMA ŠITIEK DAUG SKAITYTI KVAILO TEKSTO IR DAR PRIEŠ MIEGĄ SAVO SALDŲ ! Cha cha Paskui košmarai vis sapnuojasi, kad nardai dar po BangąGėlės kojom ištiestom į priekį, apsikabinęs kaip banglentę ten kokią, klaviatūrą kompo mažą. Apakęs Vietoj kokių viliojančiai plikų mergųGėlės sapnai tokie košmariški ateina… Argi teip galima kankintis ? Aš nekaltas Ir dar tiek laiko !
O kiek nesąmonių ir pats dar prirašai, paragavęs geros absurdo dozės ? Skaityti BangojeGėlės juk tenka viską ir iš eilės, kad tik pagauti mintį chaose ar įvykius atsekti ir nepraleisti smulkmenų kokių… O jau tiktais po to žinutėm savo begalinėm galima vilkt visus Bangos kenkėjus ir niekadėjus į ryškią dienos šviesą, ar kritikuoti oponentus, ar platint paskalas bei pletkus, ar liaupses kurti va kažkam, ar mintį kokią racionalią net pabežti ! Darbas titaniškas tikrai. Rašai rašai, žinutes augini ir mintis sėji. Apakęs Džiaugiesi skaičiumi gražiu ir net rekordo sieki, o čia va še Tau gi kad nori netikėtai, nelauktai, kaip ta koše į mordą, - čirkšt per Tavo mielą žinučių kiekį ! Piktas Kaip skalpeliu per sviestą ar tą apyvarpę ! Apakęs
Ex .

Aš ne girtuoklis ir ne mėgėjas skandinti sielvartą stiklinėje. Apakęs
Ex. Nėra gyvenimo ir tos TEISYBĖS kaip ir tam futbole…
Apspardo ir palieka.

Gaila,kad cia nera pienisku kokteiliu pastatyciau tau,kad tik neverktum.