NHL Tampa Bay Lightning Stanley cup winners

NHL Tampa Bay Lightning Stanley cup winners Žvaigždė

Sedejau, ziurejau ko cia sitam SP iki pilnos laimes truksta ir supratau, ogi Gero vyrishko komandinio sporto, ir kas gi kitas tai galetu buti, jei ne Ledo ritulys (paprasciau vadinamas Chokejum) ir ne stipriausia pasauliio lyga NHL, taigi padiskutuokim apie NHL.

Dabar labai laukiu rungtyniu Washington - Detroit, ziuresim kaip sianakt musu Zubriukui seksis.

SK nera hokejaus megeju…nera…Nežinau…kazkada ir as taip serdejau ir galvojau ko truksta …sukuriau tema apie Latvijos lyga…kaip zinia joje siemet startavo musiske "Energija" tad maniau atsiras tokiu patriotu kuriem rupes kaip musiskiam sekas su zirgais tvarkytis…bet kur tau…aktyvumas galima sakyti buvo nulinis…tad kazkur pirmus 3 turus dar bandziau ‘uzvedineti’ tautiecius…kad bent pasidometu…bet poto praradau vilti…tad netikiu kad ir cia atsiras daug aistruoliu…o gal visgi…Nekaltas…bet tuomet likciau nesuprates…kodel idomu tai kas uz atlanto,o nerupi saviskis klubas…Nežinau

Nu man ne tik nhl aktualus, turiu shioki toki ryshi su ledo rituliu, kaip ne kaip kazkada buvau Elektrenietis, o ten be chokejaus tai nei shis nei tas, dabar nuo tos lygos bishki nutoles, daugiau domiuosi NHL, bet bendra supratima turiu ir apie tas visas Shiaures lygas, ir zinau kad Lituviams iki zirgu dar tiek pat kaip man peshkom iki menulio, nors tikrai lietuvoj taip pat yra neblogu zaidzianciu, tik kad vos koks gabesnis papuola is kart varo i rusija arba i Ukraina…
Todel ir ner Lietuvelej kam zaist, o jei visus stipriausius surinkt ir rinktine padaryt, tai ir nuo tu paciu zirgu ne daug gautume

…seip ledo ritulys, kurio niekada nevadinu chokejum, man labai patinka Šypsena atsimenu, buvo man kokiu deshimt metuku, kai ziemos vakarais su tevu ir seneliu ziuredavom rusu ledo ritulio cempionato varzybas Cha cha geri buvo laikai…ir man butu labai idomu suzinoti bent nhl naujienas, nes nelabai turiu laiko ziurineti visokius tinklapius…tai va…
sekmes vyrishko sporto megejams!Liežuvis

kaip ir reikejo tiketis: 1-5 Nekaltas
nera siemet pas juos komandos: gynyba nulis, vartininkai skyles, is puoleju tik Zubrus ir Langas, nu dar kartais Jagras suziba (bet ne taip, kaip turetu uz tokius pinigus)

Nu del puolimo tai nesutinku Vaistik yra ir Jaromiras, ir Daimius, Ovartininkas Kolzigas tai is vis Gerai tik kad gynejai Blogai

Tai vat Ledo ritulis labai geras garjus!
Daugiau naujienu prasyciau, nes visai ner laiko i http://www.nhl.com vaikscioti ir viska tikrinti

Xoxejus yra Gerai Visada tai sportas no.1 ziemos olimpiadoje, arba jei rusai rodo WC. Auksto lygio ledo rituli pasiziureti yra jega… Deja, lietuvoje hohes praktiskai neturim, megejisko lygio viskas, todel ir labai sekti rezultatus ar dometis… Ne

negi sunku… mano rytas darbe visvien prasideda nhl ir nba rezu perziurejimu.
12 14 (sekmadienis):
Dallas at Chicago 1-1
autsaideriai baige lygiom. kad Blackhawks nepavarys, buvo galima numatyti, bet kad prie autsaideriu bus ir Stars, cia jau keista…

Edmonton at Anaheim 3-2
Ducks ir Giguere nepanasus i tuos, kurie praeitais metais daejo iki finalu.

Carolina at Vancouver 1-2 (OT)
Canucks Gerai

Turim ir chokeju, ir chokejistu, tik salygu nera, bet cia jau kita tema

ner kas veikt, reikia iskelti tema Šypsena
taigi, kas naujo NHL?
Vakaruose kaip iprasta gerai atrodo Detroit, St.Louis, Vancouver, Colorado, atgauna forma Dallas. Yra du issisokeliai San Jose ir Calgary, dugne sedi Chicago ir Columbus, visi kiti trinasi apie viduri ir turi sansus pasiekt playoffus.
Rytuose - virsuj Phila, New Jersey, atsigaunanti Ottawa, netiketai gerai pavarantys Toronto ir Montreal. siknoj sedi Pitsburgh ir Washington. Pinigu maisasVeee Rangers irgi paskutiniu metu atrode neblogai, net i 8 vieta iskope, bet vakar gavo nuo Calgario 0-5.

Kas yra smagu, tai kad kanadcu komandos pavaro Gerai taip ir laikyt toliau.

Sianaktos rezultatai, dideliu netiketumu nbuvo, nu gal kad Dalasas nelaimejo.
New York Rangers 0
Calgary Flames 5

New Jersey Devils 3
Edmonton Oilers 2

Detroit Red Wings 6
Nashville Predators 0

Pittsburgh Penguins 0
Toronto Maple Leafs 5

St. Louis Blues 1
Minnesota Wild 1

Vancouver Canucks 1
San Jose Sharks 2

Anaheim Mighty Ducks 2
Dallas Stars 2

Parasykit savo prognozes .

Prognozes paparastos, Detroitas zais Stanley cup finale su Filadlphia arba su New Jersey, aisku noretusi nenuvertint ir Rangers su musishkiu Vaiduoklium, bet bishkuti nestabiliai jie loshia, nors sezonas dar tik ipusejo, viskas dar gali keistis.

vakaru konferencijos finale bus colorado su detroitu, colorado turetu laimeti.
rytu new jersey ir phila. jeigu phila nenusipirks vartininko, tada ottawa.

finale vakarai padarys rytus…

Man kazkaip atvirksciai atrodo, kad rytai vakarus padarys Šypsena

as ir taip manau Gerai

svarbiausia, kad cia nera kaip NBA, kur aisku kas ka padarys.
finalai uztat idomus Gerai

Shios nakties rezultatai

Carolina Hurricanes 2
St. Louis Blues 0

New York Islanders 2
Calgary Flames 3

Montreal Canadiens 3
Buffalo Sabres 1