Nežinoma problema su pele

Nežinoma problema su pele

Sveiki, nuo šiandien mano mausas(Logitech 44lt kainavo, optinė) pradėjo daryti nesamonęs, spaudžiu ant kokios nuorodos pasispaudžia du sykius Liūdnas spaudžiu close pasidaro minimize ir panašiai… gal čia ir ne mouse kaltė nežinau, tiesiog pirma kartą tokia problema.

ir pas mane panasiai. optine pele. daranti “cirkus” labai daznai “nuciuozia” i ekrano sona… mano pele ir panasiai kainavo…

pirmas klausimas ar tu nieko tai pelei nepristatinejai funkciju, gal nedakista pele iki galo i jungti gali buti kad kokis nors virusas perskenuok online pvz bitdefender.com o jei niekas nepadeda perkalk windus.

blogas peles kilimelis reikia naudoti kilimeli optiniai pelei. Šypsena

a, tai cia dar ir spec kilimelio reikia? viskas aisku. reikes ziuret… p.s. aciu, kad pasakei, nes tie cirkai jau baigia uznervint. niekaip nesupratau, kur cia suo pakistas Šypsena

su nučiužimu ir pas mane yra, bet man tas per daug netrukdo, nes retai taip daros.pas mane kilimėlio nėra Šypsena O funkcijų jokių nepriskirinėjau, patikrinau kištukus, perkroviau pc pora kartų ir dar poto atnaujintą logitech software suintaliavau… bet tas pats. Liūdnas

bitdefender.com pasirink online scaning ir praskenuok kompa nuo virusu.

A pas mane buna nelieti peles ir ji pati pradeda judeti( ne ant stalo o rodykle ekrane) Juokiasi

Šiaip tai yra toks smagus virusiukas. Jis su pele nieko nedaro. Su ratukine irgi taspat. Nieko nedarant pradeda važinet rodiklyte po ekrana, lėtai stumdant kartais rodiklyte išvis važiuoja kur nori arba staiga atsiranda kitoje vietoje. Tai nevyksta be pertraukos, bet kas kiek laiko. Updatus antivirusinei persiuntus liovėsi.

Tiesiog padėk pelę ant balto popieriaus lapo ir tada pažiūrėk ar lakstys. Optinės pelės blūdija, kai jos atsiduria ant šviesą atspindinčio paviršiaus. Rinkdnamasi kilimėlį atkreipk į tai dėmesį.

dekui uz patarima, butinai pasinaudosiu. p.s. padejus ant balto popieriaus lapo, pele nebelaksto