nezinau kas darosi...

nezinau kas darosi…

zodziu situacija tokia-gynevu su zmogum,kurio pasirodo nemyliu-nors atrode,kad myliu…Zinau-kad taip gyventi nebera prasmes ,taciau palikti negaliu,nes zinau-kaip jam del to sunku bus…Jis irgi nenori ,kad palikciau,maldauja to nedaryti…Iseitis tokia,-arba ji palieku,ir iskaudinu,arba aukoju jam savo gyvenima…

beje-ar turiu teise is zmogaus atimti svajone…?

jau geriau iš kito atimti, negu daužyti savas svajones…Nekaltas na aišku egoistiškai skamba, bet gyveni tik 1 kartą…Nekaltas

Deja, neturi, bet ir savo gyvenimo gadint negali.

as tiesiog negaliu taip pasielgti…na zinoma,skamba apgailetinai,bet taip jau yra,kai su juo taip gerai sutariam,per tris metus nei vieno pykcio…tiesiog nera kaip…

savu svajoniu jau neturiu…Ne

Panasiai ir as jauciuosi…visiskai…kaip atimdama is zmogaus svajone…bet manau,kad negali per prievarta pildyti kito zmogaus svajones…gal jam nuo to dar skaudziau ilgainiui pasidarys…o be to,tu prarandi galimybe pati tureti SAVO svajone…busi kaip paukstelis,norintis istrukti i laisve,bet negalintis…Mirkt

tiesiog negaliu…na ok-durna esu,bet tikrai nemoku gyventi del saves…

tai kaip supranti, kad zogu myli jog gali taip kategoriskai tai teigti… ? Zeme yra apvali, jausmai taip pat banguoja… kartais atrodo, kad myli, o kartais, kad nemyli… Meile - sunki proto liga…
is zmogaus svajone gal ir atimsi, bet neatimk vilties … be vilties nebera prasmes gyventi.

taip negali būti, kad savų svajonių jau neturi… dar klausimas, jūs susituokę gyvenat ar susimetę?

o gal cia tik jausmu krize kuri praeina?Nekaltas paskui mintys ir jausmai nusistovi ir vel viskas buna ok…Šypsena

ar yra koks skirtumas kaip mes gyvenam…?mes nevede…ar tai ka keicia…?

svajoniu realy neturiu…tik viena kvaila nora-noriu,kad visiem butu gerai…pati jam sakau-kad mane paliktu-o jis tada tik i asaras…ir praso,kad likciau…na ka man tada daryti…?a?

…ne velnio tu ne durna…man tik pagarba keli…o gal tau is tiesu patinka gyventi del kitu?gal tu jautiesi laiminga?tik to nezinai…?

Nekaltas

noreciau kad taip butu-labai noreciau

manai as nenoriu myleti…?labai noriu myleti…

o is kur supratai, kad nebemyli??

visiems visada vistiek gerai nebus… turi apsispręsti, ar nori, kad jam gerai būtų, ar kad tau? jei nutarsi, kad aukosies dėl jo, tu gerai apmastyk, gal visdėlto jį myli, nes kai mylim gi norim, kad kitam žmogui būtų gerai…Nekaltas

Puikiai tai suprantu…kad nori myleti…o gal tada taip daryk,tu gyvenk su juo bet nedrausk sau ieskoti meiles…as pati buvau ir tebesu tokioj situacijoj,kad zmogus yra nuostabus,mane labai myli,bet as ne…as kazkada jam pasakiau,kad galime buti kartu,bet tik is dalies,kad as turesiu davo asmenini gyvenima,kuris ji zeis…ne,nezinau…anksciau ar veliau juk tu pamilsi…kazka…ir tada jau tu negalesi tam mylimajam pasakyti ne,teks palikti si…taip kaip jis dabar negali palikti taves…nezinau ar supratai mano svaiciojimus,as pati susimaisau daznaiNekaltas

O tai koks cia gyvenimas jei abu visviena zinote kaip yra is tikruju

autorei: katina isitaisyk ir jo gailek. O sita bicha mesk :-)

DJ Bobo - Pray

AS TURIU SUNI…aciu