nezinau..as ja mylejau.. dabar ji vel rodo demesi, as nezinau ar tebemyliu ja

Man ir taip buvo ir nekarta…
duosiu patarima jei dvejoji pasitrauk-juk nesi vienintelis bachuras pasauly…
Tikra meile nerudija-kad ir ka ji kad ir kiek butu padarius…
Jei dvejoji vadinasi nieko rimto tarp jusu ir nebuvo tik sex’as ar pan…
As jau pora metu kaip paliktas ant ledo vienos merginos kuria labai mylejau, bet ir siandien galiu tvirtai pasakyt kad Ja tebemyliu ir tuo neabejoju… o jei dvejoji tai ieskok kitos nuo kuriuos buvimo salia tau nekiltu dvejoniu…
viskas tavo rankose

tikrai neverta…Nejei mergina myli, tai jau myli…Šypsenao jei jau karta paliko, tai gali buti tikras, kad pasitaikus gerai progai vel paliks ant ledo…ir dar viskas atrodys taip, tarytum tu butum kaltas…Cha cha tokois jau tos merginos…Flirtas

…nerekomanduociau jai suteikti sanso,taip vadinamam pasitaisymui…nes jeigu jai vel stogas pavaziuos,tu ka,vel busi durneliaus vietoj?buk vyras,turek tvirta savo nuoststa.

Geriau vietoj to suteikti šansa į lovytę retkarčiais Taip

[quote]nes jeigu jai vel stogas pavaziuos,tu ka,vel busi durneliaus vietoj?buk vyras,turek tvirta savo nuoststa.
[/quote]

Jei savo stogą prilaikys vietoje - bus ne durnelis, o atvirkščiai - supratingas žžžentelmenas Taip

…vis tokie protingi …duok sansa …neduok jo …pagalvok…gal tik pamiegok…

pats turi nuspresti…arba …arba…
cia gi blin ne batus pirkti …gal pirkt gal geresniu paieskot …
yra vienas toks geras posakis:

"Kai Dievas uzdaro duris - atveria langus Mirkt"

Neišeina vaikščioti tuo pat metu apsiavus 2 poras batų. Ne
Užtat batų nekamuoja gyvenimo prasmės paieškos. Taip

…ne neiseina…bet juk ne viena pora batu turi …yra ir kedai ir…ir guminiai ir t.t.

Cha cha Cha cha

Jei tu nezinai ar tebemyli ja, tai atsysesk ir pagalvok. Jei taip- bandyk dar karta, jei ne- tai apie ka kalba.Mirkt

O tu kita jau turi? Jei ne gali bandyti, bet buk atsargus. Leides jai sugrizti nenustok ieskoti kitu, gal rasi ta kuri bus tavo. Tada ir tu galesi ja paliktiMirkt (nesakau tau kerstauti)

leisk panelei pabandyt!!!

pries metus gal buciau kalbejusi kitaipŠypsena bet dabar esu isitikunusi 100 proc., kad neverta prasideti su buvusiais… viskas baigiasi vis tiek taip pat…Nekaltas

sunku tokiais atvejais, kai susije su jausmais… viskas sukilo, tai bereikalingas gruzas. kiek nuostabiu dalyku gyvenime, o mes parinames… velniop

Ne Neverta. Tu juk nesi koks zaislas, kuri galima kada nori metyti, kada nori susigrazinti

Iš tavo parašymo man atrodo, kad tu ją myli Taip

bet abejoji ar ji vėl aves nepalix ???

as pas savo vaikina grizau jau trečią kartą Laimingas

nors buvo ir labai sunkių momentų Nežinau

bet nė karto nesigailėjau Ne

ir su kiekvienu kartu mums vis geriau Taip

as laikausi nuostatos kad reikia išnaudoti gyvenime visas progas Taip

kad po to negalvotum kas būtų jei būtų Širdis

Už TAVE NIEKAS NEGALI NUSPRESTI Ne TU TIK PATS GALI TĄ SPRENDIMĄ PRIIMTI Taip BET AS MANAU ATSAKYMĄ TU JAU žINAI Mirkt Apkabinimas Labas

aciu uz nuosirdzius atsakymus. manau neverta dar karta pereiti tai kas nebuvo malonu… vertinsiu demesi kaip draugiskumo israiska ir viskas…

Jei savo stogą prilaikys vietoje - bus ne durnelis, o atvirkščiai - supratingas žžžentelmenas Taip

[/quote]

o tu geriau nekomentuok mano pasisakymo,bet zmogu pakoncultuok jei toks hudrus esiCha cha

Jei jau mete - negrizk - bek kuo nuo jos Taip
Jei sugrisi - nieko is to neiseis

aciu uz nuosirdzius atsakymus. manau neverta dar karta pereiti tai kas nebuvo malonu… vertinsiu demesi kaip draugiskumo israiska ir viskas…

Taipsaunuolis

Saunuolis - manau, teisingas sprendimas. Ir as pats zinau, kaip tokiais atvejais sunku toki sprendima priimti…

Zodziu, stiprybes. Alus

Bėda tame, aš nesu licenzijuotas ir juridiškai atsakingas koncultacinykas. O blogiausia - kad tie likimo nuskriaustieji mano nuostabių koncultacijų neaptaria su gydytoju arba vaistinyku.
Nustebęs