NEXEN ar naudotos?

NEXEN ar naudotos?

Nexenus jamt (alternatyvos) ar ieškoti ala premium su 7-8mm?

o kiek naujos turi mm? Cha cha nes man rodos naujos turi 7-8mm Cha cha visada geriau nauja nei senas premiumas su puse mesos

Zemaprofiles naujos apie 8mm buna, balonkes apie 10mm. Jei pirkt tai bent is privatininko, kiek is tu sandeliuotuju pirkes, tai visuomet su jom kazkas ne taip, tai pasilaiptavusios tai guzas, tai traukia i kazkuria puse. Matyt sandeliavimas damusa tas padangas

Tik naujos ir nebūtina ant nexen išlaidauti, yra ir pigesnių alternatyvų Taip

Na taip, kažkaip su naujom visada paprasčiausiai būdavo. Neraliuoju su outback, Kumho 4 ar 5 vasaras jau atgyveno, liko kokie 2mm, važiuot visai nefaina ŠypsenaŽieminės irgi tiek pat sezonų jau gyvuoja, tai rudenį reiks dar vieno komplekto. Pradėjau žiūrėt gal kas pigiau gausis Šypsena

Daznai buna naujos ir 7mm vasarines Cha chalaneks.lv/en/tests/read/VB-2017-sum1.html

Draugelis dabar ant Haida pasinese. Mano dydzio R18 vasarines kainuoja be nuolaidu po 62Eur TaipJis su zieminem atvazinejo gerai, dirba tyliai (tiesa mano Nexenai 2 ziemas tylus buvo, dabar garsesni), bet kalus i borta viena pasimire. Manau kordas netvirtas ir guma plonesne. Bet kaina Gerai

Turiu klausimuka. Jeigu vaziuojant dingsta trauka ir isvis netraukia (tiksliau nekyla greitis ant bet kokio begio) nepadeda begiu mazinimas paskui staiga pramusa ir atsiranda trauka, paskui vel dingti sugalvoja, tai cia turbinai kapec? Pavargęs

gali buti ir trubina…gali buti ir jos valdymas pramusa be dumu ?

Lyg ir nemaciau sleifo is paskos Cha cha vaziuokle susitvarkiau, tai dar turba palinko. Y nevilti jau varo ta audine mano Užsispyręs o kur kaune normalei tvarko?

man tokie simtomai buvo kai kuro filtras uzsikises bet išlįsdavo tik kai gazų duodavo ar ant didesnio greičio. Ir aišku kazkas su turba gali buti ar toj grandinej nueina i limp mode. Diagnostika gal pasakytu kas kaip.

kokia audi ? variklis tiksliau koks ?

1.9 tdi 66kw ps kuro filtras keistas prie pusmeti

N4S - valyt jaučiu teks turbinos geometriją, nes kažkaip tie 1,9tdi buvo žinomi su tais bairiais Nekaltas

66kw turba nera su valdoma geometrija ir neturi voztuvo berods Nekaltas 81, 85 ir 110 ir kt motorai ejo su valdoma geometrija. problema su pastaraisias budavo - vakuumo slangutes, ne taip dirbdavo tas voztuvas. arba pacio voztuvo gedimas budavo (strigdavo ir pan). Nesunku voztuva patikrint - nuemei slangute vakuumo - voztuvo kojele turi laisvai “nukristi”, uzdejai slangute - kojele “pritraukiama”. if not - arba geometrija valyt, stringa is turbos, arba voztuvui fize, arba vakuuma tikrint.

O tai kas tada daros masinai?

N4S - oro srauto matuokle, turba Nekaltas forumuose yra nemazai zmogu, turinciu laidus diagnostikai,kompus ir sioki toki supratima. galima pradeti nuo to Šypsena padaryti diagnostika vaziuojant ir ziureti, ka rodo gyvi parametrai ir pan.

statyciau kad vakumas prakiuro ir slegi leidzia i kanalizacija

tai kas ten per variklis ? nieko nėra nx… Juokiasinera vakumo, nėra geometrijos…turba amzina turi buti Cha chakas tada saugo nuo overboosto ? ar ten net wasgeito (ar kaip ten) nėra ? Cha cha