new chrome edition

new chrome edition

na va ir naujaja astunke apkarsciau blizguciais, mmm kaip gera dabar, visi zinos kas vazineja Cha cha Cha cha

ei kur fludas ir varymai Juokiasi

nusibodai jau matyt

o lempu neina nuo naujesnes tokios idet?

aisku kad eina, bet man to nereikia

Aplink numeri nera nikelio Blogai Ne

tai dabar laikas parduot Šypsena

tas remelis nikeliuotas man asmeniskai niocin Špyga

valytuvai be folgos ne valytuvai… Ne

o kas ten šalia sėdi tokia? Valio

Man tavo tamsi ana gražesnė buvo Gerai

tai mergai uzpiso laukt kol tu nufotkinsi

nu man asmeniskai irgi tamsi graziau atrode, sita tik kad plauti nereikia tas gerai. O siaip tai daug kam sidabrine graziau atrodo, tik nezinau kodel, tamsi kai nuoplauni tai atrodo belekaip, o sidabrine visada tokia pati, ar plauta ar neplauta Cha cha

robis su tokia masina kur tik pasisuki iskart visos praso parvezt, nu tai viena teko parvezt, ka jau darysi Juokiasi

Pagal numerius turėtų būti senokai nešiojama LT žemelėje, tiesa? Nekaltas klausimėlis, jai iš lietuvio pirkai, bent ans žinojo ką turi? pakaba, variklis tvarkingai prižiūrėta? ar kaip pas eilini kaimieti valkiojama buvo? nes asmeniškai turiu nusistačiusią nuomonę jai maždaug tokio amžiaus mašinyte pirkti tai nuo traliuko ar per pažystamus parvaryta iš užsienio.

leva sita Blogai net vaidrodeliai nenikeliniai Blogai

Geras numeris AJEIJ Cha cha

“mergos limpa tolka pesnia”

prakapukas, kaip cia protingiau isireiskus net nezinau. Buna atsiranda vienas kitas variantas, kai pinigu zmogui reikia, nu ir tiap atsitinka kad pas mane atsiranda masinike Linksmybės