neveikia klaviaturoje ctrl+C, ctrl+V ??

neveikia klaviaturoje ctrl+C, ctrl+V ??

nezinau kas atsitiko, bet klaviaturoje neveikia sitos konamdos…kitos veikia…esu labai pratus dirbti su klaviatura ir man cia BEDA… ir dar…Worde, kai pazymiu teksta jis rasau, jis jo netrina…jau ji perinstaliavau, bet cia nepadeda… Liūdnas

smarkiau paspausk Juokiasi Juokiasi Juokiasi

durnius…(cia nepiktybiska) negrazu juoktis is kito bedos, fui kaka

atleisk o siaip su pele sias komandas leidzia vykdyti Cha cha Cha cha ar neleidzia

leidzia Šypsena ir kitos komandos su klaviatura veikia irgi …?

tik nesakyk, kad kopink su pele … nes as taip ir darau, bet as noriu pataisyti… Liūdnas

bet pries tai veike…

tai kai pirkai klaviatura prie jos tau nedeve kompakto ar diskelio su draiveriais

Kažkada buvau pasigavęs kažkokį virusą (jau senokai, tai smulkesnių det. nepamenu) , tai šios komandos irgi neveikė. Praskanuok viską kompą

jei su antivirusine, tai nieko neranda, o kad reikia instaliuoti visus diskus, tai as ir pati zinau Šypsena Šypsena

paziurek ar nera kokiu nors sauktuku ar ispejimu Start > Control Panel > System > Hardware > Device Manager

nea

bet nesuprantu kas cia gali buti…

tai vadinasi viskas veikia, o nesuprantu ar neleidzia ti worde nukopijuoti ir pastinti ar adskritai niekur si komanda neveikia

apskritai sita komanda neveikia…

o gal pabandyti per device manager isinstaliuoti klava, po to restartuoti… Nekaltas per nauja sukonfigurins. gal cia windai koki gryba pjauna

nu tokio dalyko dar nebandziau…seip is tikruju bus kad windowsai prisiuoste kazko… o kaip per device manager ta padaryti?

Beatute, tavo klavoj gali neveikti tas ctrl mygtukas, arba jei klava su “navarotais”, tai netycia tam klavisui galima kitokia reiksme priskirt. Paprasciausiai suzinoti ar veikia ctrl klavisas tai pabandyk pazymeti 2 bet kokius failus. Nuspausk ctrl ir laikydama ji su pele pazymek koki nors faila, o po to neatleidusi ctrl klaviso pazymek kita faila. Parasyk, koks rezultatas…

Nekaltas nea, as gi rasiau kad kitos komandos kaip ctrl+a ar seip ctrl veikia… Liūdnas