Neuzkrauna desktop'o Ką daryti?

Neuzkrauna desktop’o Ką daryti?

Isijungi kompa viskas normaliai tiktai parodo welcome paluakia biski parodo wallpaperi ir ambo viskas nieko daugiau lauk kiek nori. O kaip paspaudi power myktuka kad isjunkti tada parodo viska bet ir issijungia nezinau ka daryt. PATARKIT.
P.S Windows Task Manager veikia per ji gali pasileisti ir dabar pasileides bet darbalaukis visiskai tuscias ne vienos ikonos nieko.

Kokia OS??
Beje pas mane tas pats buvo su Win2k3. Tai dabar vel sedziu su winxp pro ot kaidys sie windai paliginus su win2k3.
Manu gal del buildo 3790 buvo toks bugas??

nereik priprast į desktop’ą visokio brudo krauti. ten daug netelpa, arba viens koks diiiidelis failas pakliuvęs. Rask desktop folderį per ‘My Computer’ ir sukilnok viską tvarkingai, į ‘My Documents’

Pabandyk paspaudęs ctrl+alt+del eiti į applications, New Task… Browse… nurodai kelią iki Windows katalogo ir pasirenki Explorer. Ir turėtų būti viskas normaliai.

pas mane winxp ir jei galit tai paiskinkit viska ka daryti

nepadeda

Viską darei nuosekliai? Pakartok dar kartą. Nes požymiai lygtai explorer’is nesikrautų.

nu pas mane windai sulietuvinti nu nzn ar taip bet atsidariau task manager pasirinkau nauja uzduotis paskui windows kataloga ir exploer.exe faila ar taip reikejo?

Taip. O ką rašė po to?

nieko tuscia bet exploer procesas kazkoks atsiranda kai paspaudziu bet as tai nematau to exploerio

gal cia viena is tu Wins’u nesamoniu. yra toks dalykas kaip (jei gerai pamenu) avtive desktop, ar kazkas tokio. jei visai nebutu uzkrautas explorer’is, tai isjungiant neparodytu desktopo, o minejo, kad parodo. tai manau vysta issijungus tam active desktop prichindalui Šypsena ant desktop’o desini mauzo but*ton’a ir ten viena skiltis turetu buti. kiek pamenu is windows tai kai bandziau ta sh uzsidet, tai ten buvo galima pasirinkt, kad nerodytu desktop’o turinio (icon’u ir viso kito kas ant jo sudeta). tai gal kazkas su tuo pridirbta.

sorry jei ka ne taip tiksliai nupasakojau. bet jei kas suprato ka norejau pasakyti ir turi tikslensiu ziniu apie windows (gali pabandyti ant windows), tai pataisykit mane Šypsena

kai man taip atsitiko mechiau velniop WinXP ir isidejau w2k. nieko priesh xp neturiu, bet tada buvo sunervine… luzho be jokios priehzasties (matomos) Liūdnas

o kaip man paileisti ta destopt properties jei as negaliu nu neina paspaudi desini klavisa ir nieko

Kazkas zapadlo tau padare. Sumontavo kazka ant desktop virsaus Šypsena
As taip sekretorei buvau padares Juokiasi

minejai, kad galima pasileist Task Manager’i, tai su juo pasileisk Internet Explorer’i (x:\program files…surask IE). adreso lauke rasyk "C:" ir IR pataps My Computer’iu. o jai galima is kart My Computer’i pasileist, tai gali is kart ji. pakilk iki tiek, kad matytum diskus. apacioj ju turetu buti control panel. jei ne, tai per folder settingus ar options uzsidek kad rodytu. ten display settingus surask. tas pat kaip desinys klavisas ant desktopo bus. arba iskart, jei kazkaip imanoma, pasileisk control panel…

pries verta paziuret i registrus (tiksliai nezinau kur, bet nesunku surast), ka paleist nustatyta pasikrovus wins’ams. jei exploreri (desktop’a) tai viskas liux, problema ne ta, kad ne desktop’a krauna.

Cia yr info kaip patikrinti ar paleidineja explorer:
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/331971.46
1-=(875162316

Paziurek registruose (Run: regedit) HREY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer Ten turi buti DWORD NoDesktop=1 (jei =0 nebus desktopo