Neurozan

Neurozan ???

Tai va… Maciau per Tv reklamavo vitaminus ar pan. pavadinimu “NEUROZAN” sie vaistai-vitaminai esa gerina atminti, padeda susikaupti t.t. na ta prasme gerina smegenu veikla… tai va… gal, kas esate vartoje siuos vaistus-vitaminus ? ar jie is tikro efektyvus ? O gal kokius kitokius zinot panasius preparatus kurie jums padeda pagerinti atminti t.t. ?

ej… man irgi labai rupi sitas klausimukas, bet kodel niekas neatsako?.. NekaltasLiūdnas… man labai reikia pagerinti atminti… na siaip gal visa smegenu veikla Cha cha… padekit gi kas nors… please… Nekaltas

wo apie atminti paskaitykite cia o apie neurozan delfi.lt/news/daily/Health/article.php?id=5019395 manau tikrai atmintis pageres,

Eilinis maisto papildas, net ne vaistas, jusu kisenems tustinti. Sudeta manomai tai, kas turetu padeti mastyti. Bet kad sumastyti, kad jis neveikia, teks isgerti kibira Neurozano. Tai, ko gero, ir bus jo teigiamas poveikis smegenims. Apskritai, tokiu, kaip jis, vaistinese daug. Ir nieko steguklinga.

moppyfish, o bandei?.. vat ten delfi tai teigiamai atsiliepta… Nekaltas

Gal gali adresa nukopinti ? Nekaltas

taigi adresa jau dave Gyvatuke Mirkt

Neurozano nebandziau. Argi galima ant saves visus vaistus isbandyti. Bet jo sudetines dalys niekuo neipatingos. O aprasinejami visi reklamuojami dalykai gerai. Argi nepastebejote? Kitaip juk nepirksite. Vertinu pagal savo patirti ir sudetiniu daliu poveikio zinojima.

vat del siu priezasciu ir nepuolam prie bet ko… norisi zinot bent jau keleto vartojusiu zmoniu nuomone… (kreiptis pas gydytojus nelabai turiu galimybes, o kai anksciau karta kreipiausi: “cia nuovargis, reikia pailset savaitele…” “Aciu. O kas mokysis?” ir jokiu papildu jie neskiria Liūdnas )

Vartojusiu zmoniu nuomone ne visada patikimas dalykas. Kalbu todel, kad pats atlieku vaistu tyrimus. Na, cia jau ne atsakymas i sia tema, del to nesiplesiu. Pasakysiu trumpai: jei labai tiki, kad pades, tai ir padeda. Ir pasakykit man, kodel melynos spalvos tabletes geriau ramina, o raudonos - geriau malsina skausma, nors ten tik krakmolas viduje… Is sudetiniu Neurozan daliu aisku, kad jos nebus labai veiksmingos. Geriausiu atveju veiks kaip vitaminai, o kai kurie - visai neaiskaus kol kas poveikio. Pavyzdziui, koenzimas Q10. Lasteleje tai jis reikalingas, taciau jo isorinio vartojimo nauda moksliskai neirodyta. Neziurint visko, koenzimo Q10 preparatai gaminami ir sekmingai perkami, nes pristatomi kaip vos ne stebuklingi. Ar norite ir su savimi atlikti bandymus?

Ogi todel, kad cia veikia tavo minetas isitikinimo desnis, kuris padidina beveik bet kokio vaisto poveiki! Mirkt

Na as nemanau, kad neistirtais preparatais visame pasaulyje taip lengvai galima butu prekiauti. Gal visgi zinomas kazkoks teigiamas sio preparato poveikis… Nes is tiesu jis visur pristatomas kaip labai veiksmingas komponentas, palaikantis gyvybiškai svarbius organizmo resursus… NekaltasMan tai atrodo, kad as susigundziau… Imsiu ir pabandysiu Niam niam

na cia mes biski nesusisnekam… as tikrai neisikabinus i ta Neurozan, o tik ieskau kas bent kiek padetu!!! o ir sioj temoj diskutuoju del to, kad nereiktu bandyti visu is eiles. nors daznai daug ka bandomm, del to ir suzinom tai gerai ar ne, mums tinka ar ne, ir nieko tame bloga nematau…

Nu va nusipirkau… 30 kapsuliu… 35.01 Lt. NekaltasGerti kiekviena diena, po viena kapsule… Tūsas

niu tai veliau tik nepamirsk papasakoti poveikio Mirkto jei pamirsi isvada patys pasidarysim Cha cha Mirkt

Atminciai skatinti man padejo Memory x vitaminai.

O man vat jie nepadejo.Geriau buvo su Bilobil.O vakar nupirkau Neurozan dukrai.Bandysim Šypsena

man irgi memory x nepadejo Nekaltas… ir labai prasau, pabande ta Neurozan painformuokit ir cia… please…

Stebuklu tai nesitikiu sulaukti Šypsena Tik tiek,kad Neurozan kapsuleje yra ir vitaminu, ir kitu elementu Šypsena

na aisku, kad stebuklu nebus… bet jei yra teigiamas poveikis ir gerai… juk jei nebutu jokio poveikio tada kokia prasme Mirkt