NETRADICINES VESTUVES

Labai gaila, bet tokia jau dazna realybe Nežinau

As irgi sutinku, kad baznycioje ceremonija yra kur kas grazesne nei civilines metrikacijos biure, taciau asmeniskai man pats kataliku tikejimas nera labai priimtinas. Per daug ispusta viskas - tie sliauziojimai keliais, ispazintys ir tt. Na zinoma per vestuves viskas buna paprasciau ir linksmiau, bet… mano draugas netikintis, net nekrikstytas, tad vestuviu ceremonijos baznycioje manau nebus…

“Destination weddings” yra pacios nuostabiausios, originaliausios ir idomiausios Taip Mes dareme “destination wedding” vienoje is tropiniu salu. Visiems praneseme, kad planuojame vestuves, taciau nieko i vestuves nekvieteme Cha cha Nebuvo nei kvailu pirsliu, nei kvailu vestuviniu zaidimu, nei rutu vainikeliu, nei kitu nesamoniu. Visa kita buvo labai vestuviska - balta suknele, juodas smokingas, geliu puokste, tortas, t.t. ir t.t. Tai buvo musu nuostabiausia gyvenime svente, kartu ir medaus menuo, ir povestuvine kelione Mirkt

Pas mus buvo pirsliai, vestuviniai zaidimai, rutu vainikelis ir t.t. ir pan, taciau nei vieni is ju nebuvo KVAILAIS. Sakyciau net gi neatsargu sitaip teigti, kadangi daugelis visgi rengia bent panasias i tradicines vestuves. Pas mus tokios ir buvo, ir jas siandien vadinu nepakartojamom. KVAILU zaidimu daugiau niekada gyvenime nebebus, rutu vainikelis tik grazi ceremonijos apeiga.Ji man graziai idejo i kriksto sunaus dovanota dezute, labai grazus atsiminimas Gėlė Pirsliai saunuoliai, kurie svente padare daugiau negu nepakartojama. Pulkas buvo didziulis, visi puosnus ir linksmi. Senimas stebejosi, kad jaunimas toks draugiskas ir smagus. Absoliuciai nieko savo vestuvese nepavadinciau KVAILA. Dziaugiuosi, kad kazkas vertina ekstremalias, idomias ir visokias neitiketinas vestuves, taciau spaudziu penkis ir tiems, kurie savo svente renkasi daugiau ar maziau tradicine. Linkiu gero vakaro Mirkt

Gerai

Gerai Pritariu 100%

Gerai Gėlė

Lizzza, ar as tau asmeniskai ka nors adresavau? Mirkt

Dabar pas mumi tokia laisvė santuokos atžvilgiu, kad galima tuoktis kaip tik norima, gi daugelis gyve sau ramiai be jokių metrikacijų ir bažnyčių. O viena mano ex-kolegė, tai tuokėsi, kai vaikučiai buvo jau visai prakutę. Ir vestuvės buvo daugiau, mažiau tradicinės, tik vaikučiai žiedus atnešė. Pati, aš nesilaikysiu tradicijų. Gyvenu su vyruku ne pirma diena, tai jau nebėra kaip to senojo ceremonialo laikytis… Taip jau abudu sutarėm.

Tiesiog tu issakei savo pozicija ir nuomone, o as savaja. Tik noriu pasakyti, kad kategoriskai negalima teigti, nes ne visiems tie patys dalykai atrodo kvaili. Man asmeniskai neadresavai, bet as turiu teise pasisakyti i kieno nors (tuo tarpu ir tavo) zinutes Mirkt

Puiku, jeigu jus taip nusprendet GeraiO mes irgi gyvenom pries vestuves, bet svarbiausia buvo pati svente, todel i nieka nekreipem demesio. Be to komentaru ir repliku nesusilaukem. Bent jau to tikrai nezinom, kad kazkam buvo juokinga ir pan. Beje kriksto sunus ziedus irgi nese. Labai grazu buvo Drovus

Nieko negaliu padaryti, jei man tie dalykai istikruju atrodo kvaili Mirkt Turiu teise issakyti savo nuomone. Be to, juk tema apie netradicines vestuves, o ne tradicinius pirslius ir visa kita Mirkt

Ir as uz tai, kad kiekvienas turi teise i savo nuomone. Asmeniskai as visai nieko pries sudalyvauti kieno nors tracinese vestuvese, bet as asmeniskai noreciau kitokiu, t.y. netradiciniu, originalesniu. Be pirsliu (pakanka liudininku), be rutu vainikeliu, be sveciu apsivalgymu ir nusigerimu. Linksmu ir paprastu, su neisdildomais prisiminimais ir graziomis nuotraukomis.

Magnoli - as apie kuniga net ir nekalbejau, apart to kad “kunigas atkrenta, nes abu esam nekrikstos”. Vijota - Nezinau as tos baznycios mados, ir nesiruosiu tik del ceremonijos priimti tikejima, kuris man svetimas. Man tai atrodo absurdas

mes dabar draugams vestuves rengaima viduramziu striliumi. Pradedant apranga ir baigiant restoranu viskas bus kaip XVI amziuje Cha cha Cha cha Cha cha Ispudziai bus veliau Cha cha

Nu XVI a. buvo ne viduramziai, o renesansas, o pabaigoje - ir barokas… Nekaltas

LAbai bus idomu suzinoti kaip pavyko surengti ale senoviskas vestuves. As zinau viena imone, kuri renge panasu naujametini vakareli. Privaloma apranga - renecanso stilius. Sake, kad buvo labai linksma,o nuotraukose visi atrodo isties originaliai, taciau rubu nuoma kainavo visai nepigiai. O ar kas nors svente savo vestuves gamtoje? T.y. su sventiniais rubais, visais sveciais ir tt. Nebutinai miske, parke ir tt. KAd ir prie namu gamtoje.