Net 10 nemokamu SMS i visus tinklus!!!

Net 10 nemokamu SMS i visus tinklus!!!

Uzsiregistruokite ir gaukite 10 NEMOKAMU SMS i visus tinklus iki balandzio 14 dienos!!!.. Gerai Gerai Gerailaimekmotorola.lt/?r=MTIzNDY1MDUz

O kam GSM klubas yra ??? Piktas Kanda

referalais kvepia, nes man kazkaip idomus tas MTIzNDY1MDUz Šypsena nesiregistruosiu Liežuvis

Valink is cia Pavargęs

Yep, tu visiskai teisus… Esu bites referalas ir uz ta paviesinima jus gaunat 10 free sms, ir dar 3 man duoda Mirkt

reklameris… Blogai

ant lauzo ji! Cha cha

Ant gedos stulpo Juokiasi Žliumbia Juokiasi

pradziai uztex ir galunes nukapot, kad tokiu veju neberasinetu… Pavargęs Gerai

E, ko cia taip is karto ant lauzo, gi pirma ten kazkokius “stability test’us” reikia atlikt… jei vandeny neskesta - tada jau egzekucija vykdyt, jei nuskesciau - vadinas nekaltas… Šypsena O jei rimtai, tai kur jus cia vejus izvelgiat? Forumas APIE VISKA, taigi, NE IVAIZDIS ir LAUZAI YRA VISKAS - numalsinkit savo troskuli nemokamais sms Cha cha Speju niekas nebutu shumo keles, jeigu nesimatytu tos vadinamos “referalu sistemos”… Nu bet ka cia jau bedarysi, visi zino lietuvaiciu skupuma… Kanda Labas

Šiaip jau praeitą mėnesį tokia akcija buvo, o skeptikams pasakyčiau, kad ši akcija vyksta po Bitės vėliava ir nereikia čia tų standartinių purkštavimų link’ą pamačius.

butent kolega jus esate teisus Šypsena

ghr… Pavargęs

nieko, vis vien ponaiti i giljotina ikisim… Kietastiesa, gal po to sms’us ir pasiuntinesiu… Juokiasi

nieko gero Ne

siaip tai zmogutis gero norejo…