Nesvarumo bukle :)

Nesvarumo bukle :slight_smile:

Wolferstein. Paronarmalus reiskiniai Cha cha

kai toliau nueisi dar ne tiek matysi visokiu fantastiniu dalyku Šypsena

Galvojau, kad mano senukas nepavez. Bet ant medium nustatymu, sukasi kaip vejas. P.S. Gaila nera quick save.

Hm, ko tais labai panasus i Commandos Strike Force.

egis, saugoja automatiskai kas kazkokia atkarpa? taip man dar labiau patinka, pvz ant fear2, pakankamai daaznai save’ina eini ir nesuki galvos del saugojimo, nes buna uzsizaidi ir pamirsti, o save’as darytas seniai ir vel is naujo daug eit.

Nepriprates ar prie tokio saugojimo Nekaltas. Biski uzknisa, kad gan ilgoki dialogai. Ir tas aukso rinkimas.

Bet jau grafiko sito geimo, tai jetau, jetau… Girtas

Na grafika kaip ir daugelio siuolaikiniu zaidimu. Aka blur is da best Cha cha

EgisXp - tai, kad tas bluras tai ant teksturu butent. Isplaukusios tokios. Girtas Net spec efektai jokie nepadeda.

Siaip galetu tie efektai ir suletinti buti. Pvz screenshot’s padaryt kai sprogsta Cha cha. O tai labai greit viskas vyksta Cha cha

Ant ps3 nera tokio bluro. Siaip grafika tikrai nebloga Nekaltas Istorija visai itraukianti. Vnz neblogas zaidimelis nusimato Laimingas

teksturos tai tokios Gerai Blogai, taciau pats zaidimas - labai smagus, todel atperka grafikos trukumus Šypsena

Sita nesvarumo busena man taip patinka dar kai tie vokeciai rekia “Get me down, SHNEL! SHNEL!” Juokiasi

Hmm, reikes pabandyt kada Šypsena

Jo dar ir saudyt sugeba Juokiasi

man tik keista, kaip jie sugebejo sitam zaidime vokiecius prasnekinti pusiau vokiskai, pusiau angliskai? Negi taip sunku buvo igarsinti vien vokiskai priesus?

Vien vokiskai butu neidomu, dabar bent suprnati ka jie rekauja uz sienos ir iterpia tokius vokiskus zodzius kurios manau visi supranta Cha cha

Tobuleja vokieciai, tobuleja. Cha cha. Jau tada zinojo, kad reiks moketi anglu kalba Juokiasi

Nešvarumo būklė Cha cha