NESVANKUS EILERASTUKAI...KURKIT NESIDROVEKIT

NESVANKUS EILERASTUKAI…KURKIT NESIDROVEKIT!!!!!!!!!

SEDZIU ANT KELMELIO MERGAS APZIURIU VIENA GRAZI MERGELE BRAUKIA VEL KRASTU EI MERGYT MERGYT KUR TU TAIP SKUBI GAL KOKI TAMPONA NAMUOSE PALIEKI? NE BERBELI NE ALWAYS SIKNOJE I NAMUS SKUBU TAMPONU DAR TURIU ANTRA ISIKISIU I KELNES PRISISIKSIU I STOTI AS PATRAUKSIU BERNELI AS PRARAUKSIU BERNELIS DAVE TRIS NOREJAU AS PENKIS I KLYNA MAN IGRUDES CELKUTE MAN PRAMUSO GRYZTU I NAMUS SUBINE KLISA PANTALONAI KRUVINI ****-A PRAMUSTA:d DABAR JUS SAVO KURYBOS PARASYKIT Mirkt

Ejo dievas ir pamate, kaip Adomas Ieva krate. Dievas tuoj galvoti ima - nera rojaus be pisimo! Ir isgrudo abu zemen - ****ites per amzius AMEN!!!

kinim pit, kurit, jibaca, budut dengi pajivliaca, budut dengi pajivliaca, budim pit, kurit, jibaca…

nu va visai gerai gaunas kurkit toliau nemegokit,nejaugi sunku truputi savo galveles pasukt ???b_ybis ir p_yzda du geri draugai b_ybis ir p_yzda ****si jodai b_biui stojas p_yzdai ziojas kas cia dabar daros atsistojes ant kelmiuko petras droze kulokiuka Cha chanu daba ir jus nemegokit kurkit…po velneis Šypsena

kaijp ziauru cia man Baisu Juokiasi

Otstoj.

Rusiskai… Zacem ze durak,palubil ja tibia? Vsiravno nie dala pajibat ty sibia… Zacem ze kazduju noc,ja kak durak ganiaju svoj tolstyj i nieznyj kulak? A ty slovna angel nacnoj… Sunish svoj palec v dyrku s macioj? “P.i.z.d.e.n” ty nie porvanaju vsio birigiosh Daj mnie vsadit i minia ty pajmiosh… Skolka ja mucialsia,skolka dracil… Vsiravo tvaju dyracku ja nie smacil… Juokiasi Juokiasi Juokiasi

p.z.d.c eilerastukaj Juokiasi Cha cha Juokiasi Cha cha Juokiasi

trenke zaibas ir perkunas koks grazus mergaites kunas ant krutines du papukai ant papuku dzinguliukai apacioj miskelis auga o per ji upelis teka

sol ja lesam, videl ciuda, zajac traxajet verbliuda. ja jemu… “-ti sto naxal!” on mne xujam pamaxal. Laimingas Laimingas Laimingas Drovus Drovus Drovus

lizit xamek… na niom xamek xujak xujak iscio xamek Apkabinimas

Visai geras

MANO GERESNIS…

ot i mana patys geriausi Liežuvis Cha cha

nu kurkit ko lauket ???kol tema uzdarys??? nu jau ne nebandykit sukit savo cerebanus Cha cha

To liudi_broliukas: Jeigu kuri eilėraštukus, pabandyk bent jau rimuoti, o ne tik blevyzgot.

pabandyk geriau jei moki !!!

Pabandyk bent jau taip: Mylėjau aš merginą, Dabar myliu jau kitą, O tą kurią mylėjau Aš užmušiau su plyta! Čia į tavo blevyzgų temą.

waikeli nors kazka sawo parasytum…o ne waidintum, kad esu zjb…o istikruju net parasyt sawo nesugebiĄplagijatorius!!! Kanda Kanda Kanda Kanda Taip Taip Taip Taip(+ ) Piktas