Nesusipratimas...arba kada gali verkt vyrai?

Kai žiūriu filmą ir matau verkiantį vyrą-visada ir aš pati apsiverkiuLiūdnas, nes vyrai verkia tik tada, kai iš tikrųjų reikia verkti.
(Ni) gaila, kad ne aš buvau ta sutiktoji, būtume abu paraudoję Cha chaCha cha

tikrai Erlickas.Jeigu Vyras verkia,suprantu,kad jam tikrai labai blogai.Vienintelis ką galiu tada padaryti,tai tik prieiti irApkabinimas Niekada nesmerkiu juos už tai.

dazhnai nuoshirdzhiai pasikukchiodamas pasriubauju, bet pasislepes… bo karta buvau ishvadytas luzeriu ir dar pastebejau, kad tos kurios mane mate pasruvusiom akim, veliau mane sutikusios nebesistengdavo atrodyti erotishkai… vienintelis legalus apsisnargliavimas buna virtuveje, kai pripahalintas pjaustau svogunus… Žliumbia

Vyrai visada gali verkti, kai tik to nori. Ir verkia jieŽliumbia, ir labai graudžiai, netŠirdisspaudžia, tik jie patys mano, kad tai labai nevyriška ir stengiasi to neparodyti kitiems, na, gal tik patiems artimiausiems. Yra tokia nuostata: jeigu žmogus verkia matant kitiems -vadinasi (daroma tokia išvada), jam reikia pagalbos, jis silpnas. O Vyras tikrai ne silpnoji lytisNe

Kodel gi negali… Tai labai naturalu ir zmogiskaTaipTaip

bjaurus-manau tu teisusAlus

moteriškės-ar tik ne koketuojat čia,a???Flirtas

ko -ko -ko -ko-ketuojam Taip Drovus

…dabar dejaVyrassubobėjęPavargęs…visgi kur riba,kada tai yra pateisinama???

Dėl nekokybiško pedikiūro,išpešiotų antakių,netaisyklingos formos nosies…Cha cha

Prieš kelias dienas mačiau daug verkiančių vyrų…
Reikia išsiverkti,jei to norisi,ir visai nesvarbu ar tu-vyras ar moteris…
ApkabinimasApkabinimasApkabinimas

gal tuom, kad Idiotas?..

nuu nzn nzn moterishkes… sakykit ka norit, bet tikrai nera malonu ziureti i sriubaujanti VyrasNekaltasNekaltas vo, kaip pastebejo bjaurus - pjaustant svogunus galimaTaip kiek tik lendaCha cha aplamai man triusiantis virtuveje vyrukas atrodo… na… Gerai bet, zinoma, kas per daug tas nera sveikaCha cha
is kitos puses, buna gi gyvenime visko. jei kokia asarele nurieda - kas gi chia tokio.

Indio-daraisi monotoniškasCha cha,pasigendu išradingumo…Nekaltas

P.S.pac tu negūdrusLiežuvis

na gerai… "asilas" isradingiau?

Šeip jau tikri vyrai retai verkia Taip

dar vienas pastebejimas, mazhuchiai jei busit uzhklupti verkiant… automatishkaij reikia pulti ant keliu ir pabandyt irodyt, kad verkiate del jos(ta kuri uzhklups)… gink dieve neishsiduokit, kad del konors kito, kad makaronai taijp staijgiai nenuslystu galima primint koki nors pastupka, kur buvot prisidirbe seniai, bet tik dabar supratote kaip neteisingai tada pasielgete… tik per klaida neprisipazhinkite to ko ji dar nezhino…

aik aikŠypsena na tada klausimas - kas tai yra "tikras vyras"NekaltasNekaltasNekaltas

Indio-pasistenk labiau…Nekaltas
Pvz.:"stereotipais prasmirdus smegenų nuospauda…"Gerai
Treniruokis!!!

aurorav-tikrą vyrą gali pačiupinėt…Drovus

Niu čia reikėtų gal pasiieškoti bibliotekoje “pasakų” arba “legendų” skyrelyjeCha cha

achiu (Ni), zinosiuCha cha alia kazkaip… negi imsi ir ciupinesi gi visus is eiles tam kad suzinoti - "tikras" ar vis tik nelabaiLaimingas

aurorav-nu jei verkiančių nečiupinėsi-liks ne tiek daug…Nekaltas