nesupratau

nesupratau

cia stogas taip susivare apsivertus, ar stogu plso i medi?15min.lt/naujiena/gazas/gatve/latvijos-sporto-zvaigzdes-vos -neprazude-lietuviu-auksarankiu-kurinys-221-368088

Cia man vienam straipsnis atrodo toks minciu kratinys, kad neina suprast esmes?

esme, kad vaziavo su suvirintu is 3 ir ■■■■■■■ uzvairo nes nieko konkretaus neraso…

vienam Taip

Tips - ne tau vienam… esme kad sportinyks nesupranta masinose…jis moka tik pedala spausti…juk jam ir nepriklauso - tam yra mechanikai Cha cha Juokiasi

rosiama dirva kad daustiems automobiliaims po sutaisimo privalomai butu atliekama ekspertizie. manau, to melai usimtu Tuvlita Gerai

nu kad atsiras ale taitlai ar svarus ar damaginti nematau nieko blogo Nekaltas

jei sonu i medi taip joblino tai cia nieka nepades

aš galvoju, kad būtų nedurna prastumt idėją, kaip automobilio sertifikavimas, prieš registruojant kiekvieną naujai į LT įvežtą automobilį, reikės praeiti ekspertizę, kad tai tikrai automobilis, o ne tarkim baldas ar koks nekilnojamas turtas. Įkuri tuo užsiimančią įmonę, monopolininkę, pastatai 50 litų įkainį, mažiausiai, pasamdai pora trulikų, kurie už sriubos lėkštę nustatinės ir dėlios štampus, pasodini už kasos ekonomikos magistrą manjaką, ir biznis palitel Cha cha

ne tai esme apie dirva aiski, tik idomu kas tiesiogiai stovi uz viso sito projekto. Ir teisingai komentaruose raso: “kad lt registruota tai dar nereiskia kad lietuvaiciu darbas”

Kosmozai - tu ******* cia verslo idejas dykai i etery transliuoti Pavargęskažkas sukišo nemžus litus už verslo idėja…o tu pYst ir turekites Cha cha Juokiasi

kiek suprantu straipsnis rasytas googles translationiaus pagalba? Juokiasi

Bet siaip juokas pro asaras… Cha cha Musu olimpiniai cempionai su naujais BMW laksto, ir tai dar ne visi modeliai itinka Cha cha o cia gviozda su praejusio amziaus kregzde Cha cha

Tips>tai gal gavo irgi latvis rubliu,bet prostitutem isleido,liko tik kregzdei Cha cha…siaip man cia biski i skiedalus nesa…nu ka ten galima tai kregzdei tiek privirint,ta prasme koks durnius varys kotleta ir virrins,gi cia jau perekupui uzprogramuotas minusas Nekaltas

dauguma sportininku protu nepasisimi, matit butu ustekia perspeti kad pas bmw galas varomas ir suprastu is kur tas “nestabilumas”

Siaip man primena tas jaunimo istorijas kai tevu masinas supila, ne as vairavau, draugas Cha cha Tai ir cia, vairuotojas nekaltas, lietuviai svarscikai. Nors ten isvis gal pakaba saltiena ar padangos medines buvo, istorija aisku nutyli. Siaip daug nepatogiu klausimu galima butu uzduot tuose ju meetuose.

nu siaip jo…kai buvom teliukai ir kas kiek turejom avariju,tai visada budavo kaip pas zekus Cha cha…ai tai anas kaltas,tai tas,tai kazkas isbego…nors dazniausiai i posuki pareinant per greit i kelnes pridedama budavo,stabdziai…ir griovYs Gerai Juokiasi

As tai tik stulpa buvau pasiemes ir padanga i borta pramuses, bet ten nebuvo kaip issisukinet, perdaug liudininku Blogai Cha cha

Juokiasi Gerai