Nestikimybe seimoje - tyleti ar ...

Nestikimybe seimoje - tyleti ar …

Jei vienas is sutuoktiniu sulauzo istikymybes izadus, ka daryti? Pasakyti ar tyleti??? Tyla - gera byla… Ar tikrai?

Na,jeigu tu jau ta ižada sulaužei,tai gal tylek,nes tavo vyrui tai tikrai nepatiks,ir jis tau niekad neatleis.Kada nors vistiek primins,ir dar ne karta.O gal ir paliks.Nes vyru savymeilei tai yra žiaurus smugis.Žiauriau nebuna.Negalvok,kad jis ivertins tavo savanoriškaji prisipažinima.Tikrai ne.Tad tylek.Na,aš čia sprendžiu pagal savo charakterio savybes,t.y.kaip aš pasielgčiau sužinojes apie "priesaikos sulaužima".

Pazistu seima, kurioje buvo pakankamai paradoksiskas atsitikimas. Vyras nusprende prisipazinti zmonai, kad pries keleta metu buvo jai neistikimas. Tiesiog ji sazine negyvai uzgrauze… Tai jis eme ir pasake. O zmonele dailiai akytemis pamirksejo ir sako, nesijaudink ir as buvau tau neistikima su tavo l. geru drauguApakęs Tai vyrukui kone sirdies smugis ir panasiai. Bet dabar issiaiskino kodel abu buvo patrauke na levo, ir graziai toliau gyvena ir na levo nebeina. Apkabinimas

O dėl ko buvo patraukę?

Jei manai, kad tau nuo to bus lengviau,labai klysti, geriau jau tyleti…iki nepasitikejimo vienas kitu tik vienintelis zingsnisSudužusi širdis

Palauk kol pasitaikys tokia proga, kaip EaWo paminejo. Kai tavo Vyras prisipazins, galesi ir tu pasakyt. Cha cha

Tiesiog seimoj ivyko atsalimas. Jis su darbais uzsikuites visa laika vazineja po Lietuva ir svetur. Ilgai namuose nebuna. O jai visi namai ant peciu, vaikai. Zodziu visiskai nebeliko laiko jokiems intymumams … O cia dar ir geras draugas padet pasisiule… Juokiasi
Siaip tai mano nuomone didziausia problema yra nesikalbejimas seimoje, kai yra nepasakomi dalykai ko truksta, ko reikia ir panasiai.(nesakau, kad reikia beatodairiskai pulti ir prisipazinti nuklydus). O dar blogiau kai sutuoktiniai pradeda miegoti atskirai (cia tik mano nuomone). Tipo ka cia vienas kitam trukdysi ar ka, taip pradeti tolti, tolti… Žliumbia

Na, jai meilužė su vaiku ant rankų neaplankys- nėra reikalo sakytNe Aš irgi nenorėčiau, kad mane geraširdės tetos informuotų, ne jų reikalasNekaltas

Priklauso nuo zmoniu ir nuo situacijos…
As asmeniskai noreciau, kad man pasakytu. Labai vertinu tiesa. Taip o kartu ir zmones, kurie nebijo jos pasakyti. Nezinoti man nera geriau. Gal neissiplesiu aiskinti kodel. Jei kam idomu, paklauskite - tada pasakysiu savo argumentus. Tiesiog, nuo to ar pasako ar ne faktas nepasikeicia, o jei pasako, mano manymu bent jau gerbia ir nenori apgaudineti…

manau, kad pasakyti tikrai butu neprotinga Šypsena

BūtentTaip

manau,kad visgi nutyleti.Yla pati is maiso islys kada nors, o jei neislys,tai dar geriau.Kai akys nemato,sirdies neskauda.

apie mylima zmogu, kuris salia, bevelychiau zinoti visa tiesa.
Kad ir pachia bjauriausia.
Butu bent jau aishku, su kuo gyvenu…Taip

O kam tau ta visa tiesa? Nejau sužinojusi tiesą ramiau miegosi? Tu rinkaisi savo gyvenimo draugą tokį, koks jis buvo. Argi tada jau žinojai visą tiesą apie jį? Nemanau, nes vis tiek mes kiekvienas savyje dar daug ką slepiame.

Tikrai nenorėčiau sužinoti, jei man mano vyras nebuvo ištikimas. Nežinau, todėl visiems drąsiai ir nuoširdžiai sakau, jog mano vyras man ištikimas. Man nesvarbu, jei kas mane laiko dėl to naivia, svarbu, kad aš tuo tikiu.

Nesakyk, kam zmogu nervuot… andrenalinas uzplus, dar kokiu nesamoniu pridarysNekaltas

tiesa sakant, mano poziuris panasus kaip ir Liepsnos… Koks skirtumas, ar zinosiu ar ne. Ir dar nezinia ka galiu padaryti suzinojes. O kai esi naivus, tai ir dziaugies aplinkuj viskuo, toks noreciau ir numirt. O su neistikimybe ateina ir dar daugelis dalyku - atsalimas seimoje, pykciai ir etc. Is to galima spresti, kad jau negeron kryptin reikalai pakrypo ir megint taisyti. Ta prasme neistikimybe daznai jau kazko pasekme. Ir ta kazka reiktu taisyti.

[quote]
Liepsna1 rašė:

Taip neramiau miegosi
nors as ir stengiuos viska visada suzinoti - tas neteisinga, manau Ne
tikejimo Drovus neistikimybe bijoTaip

geriau tiesa
nes pasenusi tiesa dar daugiau skausmo atnesha

be to, laikaus nuostatos - nenori, nesakyk. (Turiu dovana vis tiek suzinoti net neieshkodama). Bet jei meluosi - bus shakes. Taip

Manau , kad geriau butu nutyleti. Nes vyrai to tikrai nesupranta.kaip jau kazkuris is cia esanciu minejo. Daryk taip, kad vyras nesuzinotu.