Nestartuoja ASUS A6(winxpSP3): problema su OS ar HDD?

Nestartuoja ASUS A6(winxpSP3): problema su OS ar HDD?

O tu nesivargini matau nieko nepaskaityt…

jeigu vaizdas sugadintas iškarto įjungus kompiuterį. nu suprask iškarto, nieko prieš tai normaliai neparodo, neužrašo, tai tikrai nekaltas kietas diskas, nei draiveriai, nei operacinė sistema. kai įjungus vaizdas blogas, gali pabandyti klibinti monitoriaus kabelį, jeigu kompas nenešiojamas. jeigu vistiek ruošiesi ardyti kompą ir keisti detales, tai paklibink laidų jungtis, išsiėmęs vaizdo plokštę nuvalyk kontaktus su trintuku, išpūsk dulkes iš visur. blogesniu atveju tiesiog genda jau kažkas. kad tai vaizdo plokštė tai didžiausia tikimybė. bet gali būti ir sisteminė ir blogas maitinimas ir netgi centrinis procesorius, nes kai jis genda, būna, kad pripiešia ekrane daug kvadratukų

Labai retais atvejais pasitaiko ir vaizdo plokštės, kurios būna įstatomos į spec. lizdą, bet dažniausiai, galima sakyt be išimties, tiesiog čipas į motininę įlituotas ir tiek.
Dar aišku būna atveju, kad pats vaizdo čipas nekontaktuoja, dėl to ir atsiranda artefaktai visokie ir panašiai. Bet tai sutvarkyti gali tik auksarankiai, kurie moka su fenu darbuotis.
Šiaip ar taip, remontuot greičiausiai neapsimokės Šypsena

Vaizdo draiveriai ne prie ko.
HDD pakeist pabandyt galima. Bet greičiausiai vaizdo korta arba motininė kalta. Čia jau pats turbūt nieko nepadarysi, o taisyt abejoju, ar apsimokės.