Nesamone su XP SP2

Nesamone su XP SP2

Tai va. Suinstaliavau SP2 ir nieko gero. 3d max’as nebeveikia. Isijungia jis, bet kai bandai video exportuot - nulusta. Firewall’a is servisu isjungiau, update’a irgi, bet vistiek zymiai krovimasis pailgejo. Kai kompas uzsikrauna taskbaras pora minuciu lagina. Gal kas zinot kaip tas sp2 itakoja kitu programu darba?

Kartais įtakoja neigiamai.

nepirma velniava…

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/349408.46 1.1-=(1091730515](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/349408.461.1-=(1091730515) pirmoje žinutėje yra linkas į naujieną: “Paskelbtas programų, neveikiančių su XP SP2 sąrašas” [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_club /434528-=(1752237615](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_club/434528-=(1752237615)

Tai ir pats zinau, kad itakoja neigiamai ir ieskau budu, kad leistu normaliai dirbt tas sp2 programoms ir nepersistengtu su savo apsauga.

tai bene kietas programuotojas busi? Cha cha

Atsiprašau, paklausei “kaip”, tai ir atsakiau atitinkamai. Nežinojau, kad žinai… Šiaip tai daug forumuose nusiskundimų girdėjau, nors gyvai man keli yra sakę, kad problemų nebuvo, greičiau - atvirščiai. Pats nebandžiau, o reiktų.

Tai gal pasalink sp2… Mano manymu turetu dingti visos tavo problemos Šypsena

Klaida meta 3d max’e del ntdll.dll. Reiks pabandyt pakeisti ji sena versija

tovai_tai_tau: da tik daba pastebėjai, kad SP2 gaidys?

Nu jei microsoftas ji isleido, tai kazka gero tas sp2 turi daryt, o jei viskas is sios firmos taip jau blogai, tai tada iseina kad ir xp gaidys. Isvada viena - ikisi diskeli ir uzsikrauni belekoki dos’a. Kompas nestabdys ir pribumbasu nereikalingu nebus, beje nereikes perinstaliuoti uzluzus visokiu draiveriu

nu bbz isimeciau XP+SP2, bangoj buvo kur linx su winlite versija - versija stabiliai ir be priekaistu veikia…

sp2 visada itakoja neigiamai, jau tada geriau bent win98 Mirkt, o siaip pereik i geras versijas. kol kas mano manimu patogiausia w2sp4 Šypsena

na man 3ds max puikei veikia ir visa kita viskas normalei ir krovimosi laikas tikrai niekur nepailgejo Šypsena

Is maniskiu programu sarase irasyta problema su AutoCADu, bet as kazkodel problemu nepastebejau NekaltasUztat apsauga nuo nekviestu sveciu isties veikia nuostabiai Mirkt ir man tai aktualu, nes per tukstantini tinkla nesunku prisigaudyti…

tai tame ir yra esmė, kas jis turi kažką gero daryti. Šeip kai atsirado dar SP, tai irgi panašios problemos buvo su juo, bet vėliau viskas susitvarkė, taigi manau, kad to paties galima tikėtis ir iš SP2 Cha cha

kam tas sp2 jeigu man per ta sp2 reikejo windowsus perinstaliuot, lauzia kompa, harda gadina po jo windows folderis vos ne 3gb uzima,o tos apsaugos ir geresnes galima gaut su antivirusais ar firewall