Nesamone su pakyla

Nesamone su pakyla

Siendien i garbes pakyla bandziau kelt kelis zmones, parashau priezasti spaudziu ok, meta koda "999999" biski suabejojau, bet jau buvau pradejes skambint, paskambinau, surenku, kodas neteisingas… kur shuo pakastas?


© Enjoy The Moment

cia man atrodo jie po tos profilaktikos kazko nedatvarke.

bet tai blyn… man pinigus tai suvalge :confused: ir da uz dvi minutes!!! Nes kai pasake ka blogai bandziau vest ishnauja… vistiek sux… :confused:


© Enjoy The Moment

gal cia special Cha cha kad daugiau $$ pririnktu Aš nekaltas nors vistiek nesitiki kad taip galetu but Cha cha gal klaidele maza isivele

Užtenka jiems tų $$… nemanau kad jie kažką nuo to uždirba, manau kad mokestį įvedė dėl to kad tvarkos daugiau būtų tuode pakylose Šypsena
ir gerai padare… tik vat tokių klaidų mažiau norėtusi…


© Enjoy The Moment

bangos gimtadienis - stebuklu metas… Cha cha

Dabar jau viskas tavrkoj - buvo nusimuse, perkeliant Banga ant nauju serveriu. Jeigu kas pastebetu, kad dabar neveikia - informuokit.

Del to paties - tiems kas paskambino ir nepavyko ikelti (zinau dar skruzdelyte), rasykit man ka ikelinejot su kokiu textu, tai atpirksim skriauda ikeldami uz jus. Šypsena

Zazas lengvas, del to lengviau ir kasasi. O priekiu varomu geresnis pravažumas, nes kai sako “traukt lengviau nei stumti”. Kai galas varomas, priekiniai ratai pries save sustumia tarsi barjera, kuri sunku perlipti. O kai varomi priekiniai, tai jie sukdamiesi ta barjera tarsi nukapsto.

ZAZ per tokius purvus geriau eina Šypsena

sakai svoris buna paskirstytas ŠypsenaO kodel pravazumas geresnis buna priekiu varomu nei galu?Dar vienas pavyzdys zapas,galas varomas ir motoras ten sedi(kaip porso)ir tuo metu visas ladas ir volgas darydavo ziema ar siaip kur pravazumo reikdavo geresnio Šypsena

xujnia kazkokia

Svoris paprastai buna paskirstytas (tarp galinių ir priekinių ratų) pagal tamtikras proporcijas ir nesvarbu koks variklis. Kad sitas auto visas sveria daugiau, tai sutinku. Tai atjunk visa ta elektronika, kad netrukdytu vaziuot. O jei neleidžia atjungti, kai ji trukdo važiavimui, tai kam tada ta masina vadinama visureigiu Laimingas jei kikvienoj baloj klimsta. Puikiai žinau kaip buna pavasarį Mirkt

zmogau,cia nauja masina ,tai 1,o antra bent issivaizduoji kaip su ja vaziuoti???ant priekio svoris (10 cilindru motoras),automatas(cia vaziuojant nuo kalniuko neleido elektronika isibegeti,nes maziausias slydimas ir motoras stabdo i apsukas nereguoja)+iskelus pakaba(oro pagalves iki 30 cm kelia)jis atsigule ant pilvo.Beje cia buvo pernai pavasari,dar isalas nebuvo isejes.Tad?

Pats irodai, kad Vilniuje ne ka geresnes- isvaziavai i bekele ir lygioj pievoj likai. Ir dar su visureigiu Laimingas

ooooo!Tarpines ŠypsenaIdomu kas Tu per tarpine,juk Kaune rimtos tarpines tik prie sviesaforu moka is vietos pajudeti

Ne tik nuo mašinos viskas priklauso, bet ir nuo tarpines… Laimingas Gal butent ji ir kalta, nes tada jokia elektronika nepades

kai nuvazines koks vokietis toki po 20metu ir as turesiu Šypsena

tam parketas skirtas Juokiasi