Nesa i desine puse. Gal kas zino koki meistra?

Nesa i desine puse. Gal kas zino koki meistra?

Sveiki As cia senai ziema buvau gan stipriai inkales i bordiura, nuo ko man buvo paejes tiltas, bet meistras atstate ir po to lyg viskas normaliai buvo. bet dabar paskutinius puse metu vis nesa i desine puse jau du kart buvo darytas suvedimas pas skirtingus meistrus (viena kart giraitej pas kazkoki dieduka, kita kart prie automodernos T. Masiulio gatvej su lazeriu pas kita dieduka). Tai gal cia suvedima nenormaliai padare. Seip tiltas atrodo vietoj stovi, bet desinys lanzeronas gal apie centimetra ar du linkes, tai gal tas turi itakos, seip kai kas sako, kad neturetu turet itakos, bet tai gal turi? O tai gal cia reiktu geometrija ant stendo paziuret, ar ka padaryt? patarkit kas nors ka galima butu cia padaryt, gal kas zino koki meistreli, kuris nusimanytu tokiuose dalykuose? dekui

isivaizduok savo koja 2cm trumpesne Nekaltas ar turi itakos? va tau ir atsakymas,reikia tampyti lanzerona Taip

Ka as zinau kai buvau servise uzkele ta masina ant keltuvo mate ta lanzerona, sako del tiek cia nieks tau netampys to lanzerono neapsimoka, nekreipk demesio. Tai net nezinau …

Gal dar kas nors turi kokiu ideju siuo klausimu?

Nežinau ant kokio stendo tau darė suvedimą Nekaltas,bet šiaip tai-pirmiausia nustato važiuoklės geometriją…o jeigu suvedimą padarė-reiškia geometrija tvarkoj Nekaltas Sukeisk vietomis priekinius ratus,ir pažiūrėk kas gausis Taip

O is kokio tu miesto ???

Siaip gal neitema, bet pirmoj eilej reikia ziuret kiek padangose oro. Jei yra skirtumas, tada nes i sona. Pas mane nese i sona kai viena padanga uzdejau atvirksciai ir pasikeite kryptis.

Taip Į temą…

Nu pirma kart dare suvedima birzelio menesi su paprastu stendu giraitej uz 25 litus, sake ten tipo viskas po truputi linke tai vistiek trauks i desine puse, tai galvojau normalu. Bet va liepos menesi antra kart dare suvedima lazeriniu stendu prie automodernos uz 30 litu, tai sake ten viskas normaliai pasidare tas suvedimas, bet vistiek nesa i desine puse. Tai gal cia del to, kad pigiau tas suvedimas ir kazka ne taip padare, bo seip tai visur po 40 lt suvedimas. Tai dabar reiks ieskot kur tikrai gerai daro ta suvedima. O tai kas turi buti pakeitus tuos priekinius ratus? gal reiks pabandyt pasikeist…

Is kauno…

Ora tai ziurejau viskas ten normaliai su juo, bandziau ir daugiau slegio padaryt desinej padangoj, bet vistiek nesa.

Klausykit, gal zinot kur tikrai nepriekaistingai daro ratu suvedima Kaune?

Nissan centre Kaune. Priesais Aleksoto stiklo fabrika.

Tai va buvau vienam servise, ten paziurejo ir sake, kad prastai buvo padarytas suvedimas, nepadarytas normaliai isvirtimas desnio rato ir dar kazkastai ten, tai padare suvedima ir dar sake pasikeist padangos bo per daug nugriauztos pas mane jos, tai lygtai dabar maziau traukia. Tai vat nerekomenduoju darytis suvedimo T. Masiulio gatvej netoli automodernos, kur toks diedukas su lazeriais daro.

Mane i kaire pas svetimas Moteris nesa Nekaltas Cha cha

As pats visalaik tik Nissan’e darausi ir dar nebuvo jokiu problemu. Nelinkes eksperimentuot su diedukais kurie lazeriukus turi Šypsena

Sito dalyko turbut nepagydo niekas Mirkt Na nebent antra puse viena diena gerai kochelu pamojuos ir nustosi,bet siaip sveikintinas dalykas kai i kaire tempia Laimingas