Ner slykstu pasirodo


Ner slykstu pasirodo

slykstukas Veee

man site patikti

As apie Zalgiry Gerai

Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai

neziuriu to durni sporto pavadinimu krepsinis Veee

blt jei vel prapis ant tasko tai as bbd nebesigadinsiu nervu daugiau Piktas

kur rodo? Cha cha

O ir Volvo kai kieme stovi akis girta baig priprast Cha cha Kaip bebut, atperka kai uzkuri ji, visai smagiai vaziuoja, ryt jei pavyks ir 136kw i 162kw plius minus padaryt, negalesiu jauciu visai pykt ant to modelio kol neprades gest smarkiai labai Mirkt Tikiuos laimes, jei jo, ta proga isbandysiu Volvo garso aparatura su kokia gera daina maximaliai ir isgersiu alaus viena ta proga Mirkt

Geriu rusi su druzhbanu. Jam shiam metu, bet jis toks maladec yra. Girdziu *velniop* ateina kazhkas. ****u atmazke, kad geriam ir nieko cia nevagiam, o dviratis mano. Ziuriu ant sviesos kad matytas asilas *bliamba*. Sakau zinai kas as toks? Prisimeni? Tas sako: ne. Sakau pameni kaip tachke uzhkishai? Nori daba i galvo gaus? Tas sako ■■■■■■. Nixuja sibe. Iskeliau rankas sakau: nori i snuki ar i veida? Tas ■■■■■■ sako: o tu nepagalvoji kad pats gausi gliten? Stoviu galvoju galvoju *velniop*, pochui galvoju. Vel iskeliau rankas: sakau is kurios rankos nori? Is kaires ar is desines? Tas sako eik *velniop*. Susidiorginau, nuejau korisho kviest, o tas ziuriu girtas miega. *bliamba*, o vienas galiu ir malkine perbrist… Ka daryt nx? Uzsidegiau minsko cyza ir gryzes numeciau atmazke, kad kita kart ziuretu ka daro, nes bus problemu kitaip.

Gerai

hug, ko trini nuotraukas baily?

germancarsforsaleblog.com/wp-content/uploads/2011/03/IMG_170200 06.jpg Drovus

by.by cia Taip

Kada kokia istryniau? Edvardukas? o kada atsibudai? Cha cha

Turim prombelu Domo :confused:

edvarduko bajeris tai by.by irgi Ne

hug, foto su melynais kubikais ir klausimais apie dirzu,filtru kainas Mirkt

kips bet kiek benzo jis vartoja Vau!

Nerandu ir as, galvojau man cia puliuoja ta banga nes neikertu kas cia darosi pastoviai, pasirodo ne man vienam. Netryniau. Ko ten bijot ir mane bailiu vadint del ko? Nepagavau