Nepasileidzia minolta1100L printeris ant w2k userio...kodel?

Nepasileidzia minolta1100L printeris ant w2k userio…kodel?

Jei vartotojui nustatai admino teises - viskas gerai printeris spausdina, bet jei palieki usrio - nespausdina, beto papaudus printer status - ismeta pranesima error pwwpsd.exe. Perinstaliavimas nepadeda. Useriui palieku teise rasyti i harda - vistiek nepadeda. Sistema NTFS. Padekit labai prasau…Kas galetu buti?Windai ka tik suinstalinti.Gal koks servisas neuzsikrauna? O tik admino teise uzsikrauna?Kas gali buti?
Liūdna

draiveriukai yra atskirai w2k
paziurek gamintojo suporta

nu tiksliai nzn bet reiktu nocopinti minoltos ikonus programos kaip ir sukitais arba dar karta yrasyk draiverius ant userio o ne ant admino nes Šypsenacai gaunasi panasei kai 2 skirtingi kompai Šypsena

Taip as ir turiu atskirai Wi2k skirtus driverius

Ant userio ir rasau.Suteikiu admino teises ir instalinu - viskas OK. Bet kai tam useriui palieku user teises gaunasi Blogai , kompas dirba lyg isprotejes rodo Task menegeryje kad spool naudoja 99% resursu, ir kol nenutrauki spausdinimo programiskai tol kompas prakaituoja. Tai kas galetu buti?

O tai gal useris neturi teises spausdinti…
Pabandyk prapletes usrio teises suinstalinti, o poto tas teises vel atimk Aš nekaltas

Bet kad security korteleje (printer) padariau allow del userio visam menedzmentui. ???

Gal kas dar galite padeti???
Liūdna

gal galite padet

o ant power user eina kodel?


Patiko tavo jumoras
Cha chaCha chaCha cha
Bet istiesu man reikia pagalbos.

P.S. vaikams prasyciau nerasyti i mano klausima atsakymu. Kaip ir shis, kur rase.Mirkt

Idomu kas galetu buti???Aaaa . Kaip tu manai.?