Nemokama, paprasta, lietuviška programėlė sąskaitoms-faktūroms ruošti ir spausdinti?

Nemokama, paprasta, lietuviška programėlė sąskaitoms-faktūroms ruošti ir spausdinti?

Žmogus sako, kad turėjo anksčiau tokią susirades net per google.lt, bet nusmigus kompui viskas dingo, o ir jos pavadinimo nebeatsimena. Padekit, zmogiukai, jei galite ir turite laiko ŠypsenaDekui.

MS Excel galima pasidaryti MirktTik su klientu duombaze sunkiau… Bet ir man reiktu…

Tikiu, kad galima, bet cia skubiai reiktu ir nelabai yra laiko mokytis tai pasidaryti Šypsena Anyway, buciau labai dekingas jei kas parasytu instrukcija kaip tai pasidaryti ar kazka panasaus Šypsena

duoks e-mail’a itrenksiu Mirkt

Aciu, allberto, bent jau man ta makro programike patiko Šypsena

Geras daiktas, ane ??? Cha cha

Labiausiai vertinu sita daikciuka, bo uz***a rankom rasineti Veee

Gal po lituka is kiekvieno imti Mirkt

o ish esmes su duomenu baze (klientu ir t.t.) tai access Šypsena

Butent. Su accessu tokia primityvai programele kur tik klientu db ir israsytu saskaitu artxyvas galima suregzti per gera valanda Šypsena

Jei nesunku, mestelk ir man Šypsena[email protected] Dėkui, įdomu kaip tai atrodo Cha cha

Bet reikia ir makrokomandas ismanyti NekaltasNes maniskej s/f tai automatiskai paraso zodziais skaiciukus Laimingas

Yra toks bugwaras kaip “Centas” - programa visiškas gaidys ir triperis, bet iš bėdos naudotis galima.

Yra nebloga progse: ambsite.com/files/a/ Tiktai reikia “nulauzti” Mirktbo po kokio menesio nebeimanoma dirbti Piktas

Na taip del skaiciuku automatinio vertimo zodziais kiltu siek tiek problemu. NekaltasO programa centas yra mokama berods kainuoja 500lt ir beto ten ne tik s/f rasyti skirta, ten apskritai visos buhalterines apskaitos ir visokiu kitokiu man nesuprantamu dalyku programa. Galima nemokamai is edlonta.lt atsisiusti “centa”. Programa neregistruota veiks 15 dienu.

O patch’iuka tai nesunku rasti Mirktp.s. “Centas” - buhalterines apskaitos programa. Tai ganetinai pigu, lyginant su visomis f-jomis. Taciau AMB s-f modulis labai patogus. Isbandykit. Man ziauriai patogus daiktas Gerai

p.s. gal zinot, arba uzsiimti norit AMB nulauzhimu ???

Cento faktūrų rašymo funkcija yra kaip ir nemokama.

Pavedimu Liežuvisp.s. saskaitos neisrasyti, nesuvesdamas sandelio. Jei reikia, pvz. paslaugai israsyti s/f, tai reikia ivesti i sandeli kaip preke, priskirti koda ir t.t. v/z Blogai