nemiga

nemiga

gal zinot, kokiu patarimu kaip kovoti su nemiga? kazkaip nelabai vilioja perspektyva dar viena nakti vartytis be tikslo. Knygu skaitymas,kambario tvarkymas nepadeda Liūdna

• As vakarais labai blogai uzmiegu.
  • Tai man pazistama. As tada visada skaiciuoju iki triju.
  • Ir tai padeda?
  • Na kartais tenka paskaiciuoti ir iki puses keturiu…
    Cha cha
    turiu svajonę turėti nemigą Cha cha Cha cha
    kiek daug galėčiau nuveikti Gerai Cha cha

Atsigulus reikia svajoti, apie ka nors grazaus ir gero. Jei galvosi apie supancias problemas - nemiga neisvengiama.

P.S. Saldziu sapnu…

Dinna, archyve šia tema kalnus patarimų rasi… Duočiau aš Tau patarimą, deja jis tik vyrams tinka…Mirkt

kad tie svajojimai jau irgi nebepadeda. isbandyta seniai, bet vis tiek aciu Šypsena

fizinis kruvis, fizinis nuovargis padeda nuo nemigos

Nepakenks, o gal net pades zolyciu pagrindu vaistukai, kad lengviau uzmigti. As, kai del sirdies reikalu nebegaledavau uzmigti tris naktis is eiles, pabandziau ir padejo. Bet, aisku, reikia pirma tuos reikalus issispresti paciai. Tada ateina ramybe ir miegas.

Uspakajoncu raikia, da po krepče…

o kas tai yra???
as tai daznai ilgai nemiegu, bet kai jauciu, kad jau esu “ant ribos”,tai kokia dienele per savaite nueinu gult kokia 22-00…ir vel galima iki puses keturiuŠypsena))) skaiciuot

ir mane puola nemigos priepuoliai, jai jau viena nakti neuzmigau, tai galiu net neabejoti, kad nemiegosiu visa savaite. nepadeda nei fiziniai kruviai, nei skaiciavimai, niekas ! kaip tik prasidejo nemigos savaite, pirma nakti nemiegojau iki 2 , antra- “miegojau” atsimerkusi, nezinau kas sia naktele laukia Liūdna vaistu vartoti kazkaip nesinori Liūdna

tai kad tie reikaliukai del atstumo negali buti isspresti. turbut cia suo ir pakastas, bet jei dar taip 2 men., tai turbut galima ir isproteti Liūdna

zinot, kas padejo? o gi pasikeiciau patalyne. Rimtai.

sia naktele vis delto uzmigau Cha cha

Valio. Tai kas padejo?

Nemiga yra tragiskas dalykas. Visokie patarimai gal kartais ir padeda, bet dazniausiai nelabai. Pvz, pasimyleti - nu jo, kartais gerai veikia, bet kaip atsipalaidaves mylesies, jei kazkokios problemos, del kuriu ir kilo nemiga, spaudzia?

As tai kartais geriu kokiu nors vaistu. Tu stipresniu, kur be recepto neparduoda. A ka daryt? Kai visokios bedos, tai nors pasikark - pora valandu per para miego tikrai nepakanka, kad dar liktum darbinga.

O kai bedos issisprendzia ar bent apsisprendzia, tai ir miegelis grizta i lova. tada vel beda - myletis norisi, bet ir miegot norisi Cha cha Cha cha

Uuui, kaip mano vyrui patiktu, jei as ta nemiga tureciau… Aš nekaltas

Jus visi tik apie seksa. tai kad maniskis uz juru mariu,tai ir kankinuosi svetimoj salelej Šypsena

geriausia padeda geras nuovargis arba TaurėTaurėTaurė