NELIK BE POROS

NELIK BE POROS

Ei kolegos bangieciai VASARIO 12 nusimato neblogs renginukas Kaune LOS PATRANKOS’e, cia tiem kas dar be poros!!! Beje su G&G sindikatu ir erotiniu shou…

Tai nori mane pakviestApkabinimasLūposŠirdisGėlėLiežuvis?

2 ultra blogietis> zinoma!!!

jegele!!! GGsindikatz kawne… ir dar valentynkei Šypsena

Wow, gal ir as nesvesiu vienasNekaltasNekaltasGirtas Mestelk man emailan savo contacts ir fotoMirktGėlė

Tai jau nori ikisti kokia kliuska? Cha chaCha chaCha cha

what’s kliuska?

Nekenciu sindikato ir kitu 14-mecius tvirkinanciu grupiu…PiktasBlogai

aS tai sitoje temoje blevyzgu kaskodel nematau…netvarka Nekaltas

Nezinai, kas yra sena kliuška? Nekaltas

nezinau, nes moku tik lietuviu anglu ir vokieciu kalbas, o to zodzio nesuprantu…

tai i kluba dekui apsaugai tokiu ir neileis… ten tiik studentam nu ir prijauciantiems studentams…

O lietuviu kalbos nesimokei? Cha chaCha chaCha cha Gerai jau gerai: pazodinis vertimas is rusu kalbos: kliuska - ledo ritulio lazda. Mokyklinis lietuviskas zargonas (kadaise): kliuska - negrazi Baisu moteris.

pataisyciau - greiciau kliuska reiskia ne negrazia moteri, o gerokai padeveta ir negraziaMirkt

Pataisymas priimtas, nes aiskios issireiskimo prasmes nezinau. Cha cha

bus tikrai geras renginukas, merginoms be liemeneliu siurprizas, ir taip toliau…bus tikrai fain…Tūsas

gaila kad ash ne kauneLiūdnas

Vilniuje geresnis renginys bus. Ten negros G&G (jie save vadina muzikantais). Cia bus kitikio stiliaus toosas… Angelas

nu neesu padeveta… ir ne lazda dar be to… esu is kaulu, mesos, skuros ir kitu priedu, kurie sudaro zmogu Šypsena