Nelegali veikla...ar teko (tenka) ja uzsiimti?

Nelegali veikla…ar teko (tenka) ja uzsiimti?

lietusLietuvoj is pradziu megina suzinoti kas yra kas realiajame-virtualiajame pasaulyje,po to iskvosti apie nelegalia veikla.Jo…

oi, tai savo ankstyvojoje jaunysteje tik taip babkes uzsikaldinejau, reikejo juk papiroskem ir siaip sen bei ten ismesti viena kita rubli, tai ir verciausi…teta senais gudziais laikais, kai cigaretes buvo uz talonus, man parupindavo blokais is bazes, kurioje dirbo, o ir seimoje ne vieno rukancio nebuvo, tai visi talonai man…pirmai investicijai pasiskolinau is tevu, o po to jau kaip sviestu patepta biznis ejosi…visiems savo kiemo banditams apsiskelbiau kuo prekiauju, tai tik i duris skambutis, o as tik atidarau ir klausiu, kokiu, bo ivairiu turejau, TU-134, Kosmosas, o einamiausios buvo Elita…ex, kad tuos piningingus laikus ssusigrazinti…po to rozemis prekiavau turguje, tai Konarskio pradziu, o veliau bobos isvare, bo uz vieta nemokedavau, o geles tik pas mane pirkdavo…tada su drauge vareme i Kalvariju turgu, tai bobos ir diedai pirko, kol viena diena su gruzinu nesusidejome…nupirko jis is musu visa kibira roziu ir padovanojo mums, bet neleido vel perparduoti ir vakare dar pakviete i Lietuvos viesbuti…o mes ir rozes prakaleme antra karta ir i viesbuti neatejome, tai kelias i Kalvarijas irgi buvo pamirstasCha cha taip po truputuka ir eme gesti mano prekybininkes karjeraCha cha