Nekenčiu žiemos

Nekenčiu žiemos

ei, žmonės gal žinot kodėl šiandien taip visi džiaugiasi, kad pagaliau prisnigo?NEKENČIU ŽIEMOS IR SNIEGO!!!Tikiuosi, kad atsiras žmonių pritariančių mano nuomonei Nekaltas

niu as ja kaip ir megstu… t.y. tik keleta dienu per visa ziemos buvima… t.y. per kucias, kaleda, ir mano gimtadieni DrovusGirtas o visa kita…Veee

kokios jus kvailos.daugumai patinka ziema.pvz manCha cha

A man tai geriau kad kaledos ir naujakas vasara butu, nors nesalta ir neslidu Nekaltas

man irgi patinka

jau geriau ziema su sniegu, negu ziema be sniego

Patinka, nepatinka, o kodel patinka ar nepatinka tai ir neparasot, jus patys nezinot patinka jums ziema ar ne Piktas Vo mat tai ziema tik truputi patinka tik todel kad ble kaip zmogus gali rankini ant posukio patraukyti, i prie masinos rogutes prisirises ant 80 pralekti (tikras kaifas)Gerai

man patinkaNekaltas

JuokiasiJuokiasi

nepatinka man ziema, tuo labiau sniegasNekaltas

Man ziema kaip tik patinka…

pritariu tavo nuomonei… gal kai mazhas buvau, patikdavo pasimetyt sniegu… tachiau dabar… weeVeee shalta… brrr… i hate winter PiktasKanda man geriau kur shiltaDrovus

valio, bent vienam žmogui taip pat žiema nepatinka!!!Taip

dievinu ziema, bet tik kai yra sniego. deje, cia pas mus, sniego dar kol kas nera Liūdnas

atsiprašau jau dviem!!!

o man žiema patinka.norėčiau kad sniegas išsilaikytų iki mano gimtadienio,t.y.,kito savaitgalio.tai būtų pati geriausia dovana Nekaltas

ash pradzhioj tai labai megstu ta balta balta sniega,shaltuka ir galu gale shwentes … zhiema kazhkaip jau susijusi su tom shwentem ir atordo jei nebutu zhiemos nebutu Kaledu … Bet … i pabaiga zhiemos,apie sausio pab. mane ta zhiema jau nerwuoja,ir tada taip norisi pasidenginti sauluteje kur nors Maljorkoje … Nekaltas

ash irgi nekenchiu zhiemos!!! zhiema ****S!!! Kanda …nekenchiu sniego shalchio ir wiso kito zhiemishko meshlo… fuuu … Ignoruoju taip tikejausi kad shios Kaledos bus be sniego… Žliumbia nors truputis egzotikos…

Tai tu daivoska nebijok perdaug jai sniegas istirps, pas mani saltiduvo kameroj all time sniego pilna, jai ka tai padovanosiu (argi as nedosnus) Cha cha