Nekenciu reklamu!!!

Nekenciu reklamu!!!

Nekenciu reklamu, o jus? istisai, ziuri kokia laida, ar filma, REKLAMA - kaip ji mane uzknisa…
tai gerai, kad kai kase tiesiogiai rodo, tai negali det betkada(tik po kelinio arba per min. pertraukele) tai bent ta normaliai gali paziuret…
tos reklamos lenda visur: televizijoj, internete, radijuj - visur!
kam ji reikalinga, nervinti dorus piliecius???Veee

o ash tai dar wis kenciuCha cha

be tu reklamu,neturetu televizijos filmu,i kuriuos prikisa reklamu…

butu tu filmu, kitose televizijose nera reklamu ir rodo puikiausius filmus…
cia viskas del bapkiu…

mane ji irgi nervina Kanda del to pradejau gerus filmus arba kompe arba kine ziuret!!!

Jo reklamai tai *****. Bet jeigu nebutu reklamu, tai televizija bapkiu neturetu ir tada neziuretume kasio. Kietas

reklama=pinigai | pinigai=gera programa | gera programa=daug ziurovu | daug ziurovu=daug potencialiu pirkeju | pirkejai=pinigai … nu ir toliau nevardinsiu Šypsena

na ir kokiose televizijose?Cha cha
Hallmark?Sis kanalas buvo puikus,su gerais filamis pries kokius 2 metus,dabar tik suka ta pati per ta pati…Blogai
TV1000?Kazkuri televizija rodo daug reklamu,kad gyvuotu sis kanalas…Cha cha
Toliau rusiski ir vokiski kanalai galbut rodo reklamas netaip daznai,bet jau kai paleidzia,tai koki puslavalandi tikrai vien tik reklamas ziopsosiPiktas
Visos televizijos vienodos.Be reklamos televizija neturetu bapkiu,ir prarastu ziurovus.

PiktasPiktasPiktasPiktasPiktasPiktasGirtasGirtasGirtasNežinauNežinauNežinauNežinauIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuPavargęsPavargęsPavargęsBaisuBaisuVeeeVeee wa mano nuomone Cha cha

man ir nepatinka, bet nieko… Mirkt

gerai, kad eina paziuret normaliai filma, o po to jau tegu tas reklamas rodo kad ir istisa para, gali kita kanala isijungtŠypsena

Neziuriu TV

tu pasakyk kas ja kencia!Pavargęs

visi mes ju nekenciam Taip

aš irgi nelabai.tik kartais.

Ash ir nekenciu reklamu Kanda

o as nekenciu reklameriu

na,visu pirma tai be reklamos nesuzinosi apie renginius…be to,jei reklama pakenciama-gyvent galima,bet jau kai omnijel paleidzia kokia berysybe arba kokia bobele 100aji karta kartoja,kad tide geriau,tai tikrai Veee buna

yra jau tokia tema.O reklamu nekenciu tikra nesamone isitaisiai i lova pasiimiai gerti ziuri gera filma po penkiu min.atsiradda visokie bebriukai suniukai kaciukaiPiktasKandaKandaKandaKanda