Nekenchiu reklamos!!!

Nekenchiu reklamos!!!

Zhiurint tas visas reklamas nervas apimaPiktas Visos tos ahoi… Per viena filma tos ahoi reklamos priskaichiavau net 19!!! Ish principo nenaudoju Colgat’o…
Tai va rashykit nekenchiamiausiu reklamu top3 ir megstamiausiu top3

cia dar nieko! mano drauge per pusvalandzio trukmes seriala suskaiciavo tris pertraukas su 20 reklamu per kiekviena. tai kiek is tikro ta serija trunka??

Nezhiuriu TV, tad ir reklamos doze gaunu mazhesne LiežuvisLiežuvisCha cha. Tachiau senais laikais [kai dar zhiurejau kasdien TV Cha cha], megau tokia laida “Nekenchiu reklamos” GeraiGeraiŠypsena

cami> taigi neblogai, bet tai ash skaichiavau vienodas reklamas, tas " ahoi, pone bebre " Tai per valanda vos ne dvideshimt. Kai zhiuri ta pachia reklama kas tris minutes, tai nervas apima…

ir man tas ahoi ziauriai nusibodes…Net pikta darosi pamacius ta pona bebra

ir mane reklamos “teisingai” veikia: stengiuosi nepirkti to, ka labai reklamuojaKietas jau baigiu prieiti liepto gala- nieko nebenoriu pirkti! reix TV nebeziureti, nes badu nudvesiuCha chaCha cha

man baisiausia kai jis islenda ir sako: "dar nepasiilgote manes?gerai sugrisiu veliau"! ne tik kad nepasiilgau,bet daugiau matyt gyvenime nenoriu. gaila kad mnao nuomone nieko nereiskia.

Tas bebro “sugrysiu veliau” tai ziauriai nervina. Tas jo posakis reiskia, kad po sekancios reklamos vel i telika isoks bebras, tik si karta ilgiau pasakos apie tai, kai gauti toki bebra… Atsibodo… Piktas

O geriausia reklama - Sprite ("So, if you’re going to look after these little fellows, don’t use Sprite on a fish tank, becouse all Sprite does - it guenches your thirst…) Šypsena Cha cha

man irgi patinka Sprite reklamos. labai originalios. ir Bonaqua nieko.

"Nekenchiu reklamos!!!"

  • As irgiCha chaCha chaLiežuvisCha cha

O to bebro dantys ish nosies ishauge Blogai

O man labiausiai Fantos, Sprite’o reklama patyyynka. Dar Montavit’o nieko. SKAIDRI AKIMIRKA

Dar labai nervina kai "Kas laimes milijona" zhiuriu. pasirinko zmogelis atsakyma, kurio nezino tik koks trimetis vaikas, o Vaitiekunas - ar ponas … laimejo simta litu suzinosime po pertraukeles - ir vel 10 min bebra ziurek…

BLENDAMED veza su visu tuo ciklu: "zinoma, … kad jie moka…"
arba "pasakyk atia savo dantistui…"

Reklama reikalinga… nebutu jos - shlamstas butu juodas per telika, radija, ir t.t.
Ir pilna tokiu kurie nori reklamuotis ir dar pinigus uz tai moketis, automatishkai paremdami jusu ziurimas Tv ar klausima radija…
Kapitalizmas… ir nepamirshkite, reklamuotojai nori buti tuose vietuose , kurios labaiusiai ziurimos… ar klausomos, tuo paciu jusu megstamos… Jei nenorit reklamu , tai prisiminkite, kaip kiekviena diena ziuredavot nu pagadi, zinias ir tada blinda po kelis kartus Šypsena

Sudas tie reklamos! Pvz per tele3 eina idomus filmas ikisa tas reklamas kas 10-15 min ir dar tokios ilgos ir tos pacios! REKLAMAI - NE !! (kaip ir narkotikams , bei rukymui)

Reklamos aisku reikalingos, bet kodel kai kurios is ju visus nervina (kaip su bebru). Nejaugi uzsakovam atrodo, kad ju reklama idomi, originali ir t.t., kai visi ja peikia. Galetu retkarciais jie ir i ziurovu nuomone atsizvelgt, juk reklamas kuria del musu.

O Sprite, Fanta ir Montavit reklamos tikrai geros. As uz jas Gerai

Pasiskaitant jusu zhinutes atrodo, kad tuoj eisim prie Seimo su plakatais “MES PRIESH REKLAMA SU BEBRAIS!!!” badauti su palapinem (ishkyla darysim)Cha cha… O gal rimtai pabandom? Aš nekaltasCha chaCha chaCha cha

Man patinka tokios reklamos kuriu tekstaj lengvaj isimena pvz. sprite, coca-cola. Gali kartoti teksta, o per coca-colos reklama ir padajnuoti. Nors ir Colgeito reklamos tekstas isimintinas vistiek knisa. Nepatinka taj visokios pastu muilu reklamos. Ar zinojos kad mulaj kurie nuplauna 99% bakteriju yra patys prasciausi, bet as jums 9 klases kurso nedestisiu. Turbut ir patys zinot kodel.