Nekaltybe....

Nekaltybe…

Na, tai kaip manot, ar svarbi panelei nekaltybe siais laikais? O gal tai jau atgyvena? Gal tai dar vienas tabu, susiformaves nuo seniausiu laiku, kuris buvo perduodamas is kartos i karta, kurio negalima sulauzyti? Rasyk visos ir visi ka galvojat! Šypsena Tegu mintys liejasi laisvai Cha cha

Nu apie merginas nzhn ka pasakeet pasakeesiu apie waikinus
Kiek is sawo berniukishkos (nekaltos) patirties zinau kad daugumai bachooru stengiasi kuo anksciau pasimyleti. Jiems nesvarbu beveik su kuo ar kur, svarbu kad ta mergina nebootu shlygshti ir wiskas. Nu yra tokiu waikinu (kajp as Cha cha) kurie nesimeeletu su bet kuria. As bent jau su mergina tureciaw padraugauti puse metu tada gal ir pasimyleciau jej noreciaw kad pirmas kartas nutiktu su ja. Tajp pat bent jau as taj negaleciau pasimeeleti su girta, nusitashiusia ( Girtas ) mergina, kuri neprisimintu ir turboot gailetusi del to ka padare. Nu taj tiek Laimingas

kad daugiau tokių Laimingas saunuolis… Drovus

as tai nemanau kad reik pet daug ja saugot!bet ir ne per mazai!TaipMirktLiežuvis

anyway tokiu temu manau buvo jau… gal svarbi gal nea, man pvz svarbus tik pirmas kartas, kad butu geras, kuri atsiminciau visa gyvenima… ir t.t. ir dar kad su mylimu zmogum, o ne su kokia shliudnra svelniai pasakius… anyway… fak everything

nekaltybe… kam jos reikia tegul tas ja ir saugo… kam nereikia tegul ir nesaugo… nebootina sureiksmint skaiciu kazkoki…

aha swarbu Juokiasi [kai ja jau praradineje 12mechiai ]

Ash ir taip pashneket galiu o shiaip ka bachurai shneka kad jie pist nori neteisybe aisq nevisiem galioja bet px…Krc negalvokit kad visi bernai p*** tik ir nori mes visi panashus ir vyrai ir moterys…O vyrai ne kiaules…Atsiprashau uzh negrazhia shneka bet krc negrazhiai jus apie mus galvojat mum irgi reikia draugystes ir shilumos ir ne vien sexo…

Bent ish mano matymo kampo Laimingas tai tokie suokejai tik dul****** ir tenori…per grazhiai tu chia shneki :-\ visus variantus apgalvojai…Man pvz nera svarbu kad greichiau tai ivyktu bet ash noriu kad pirma karta atsiminchiau visa gyvenima ir kad tai butu su mylimu zhmogum…Na o nekaltybe nzn man nepamaishytu nors kazhko keistai skamba nekaltybe…galbut skaistybe Laimingas ar ne geriau???Shiaip tai px man ji jei atvirai…Nors nepamaishytu.

[quote]…susiformaves nuo seniausiu laiku…
[/quote]
Nemeanu, kad sexas labai jau pasikeite per tuos amzius, gal net atvirksciai (pvz. Kamasutra), taigi ir viskas, kas susije su tokio intymumo reikalais, pasenti vargiai gali.
As neteigiu, kad zmoniu mastymas neprogresuoja, bet musu jausmai kazin ar tobuleja koja kojon su technologijom…
Man yra slykstu net pagalvoti, kad mergina su kuria man tenka sueiti artimiau, jau yra pabuvojusi su kitu …ir ant jo ar po juo…
Cia, aisku, itraukiamos tik iki 17 metuku panelytes, nes poto jos jau suaugusios, bet paauglystes metais, tokius dalykus, kaip nekaltybe, reiktu ypatingai vertinti… Ir prisiminkit mielosios sauluzės, kad kiekvienas baxuriukas tikrai ivertins jusu skaistuma!!! (Zinoma, jei jis galvoja apie nuostabia ateiti kartu su jumis; vienos nakties nuotykiai cia toli grazu neiskaiciuojami)

Nemeanu, kad sexas labai jau pasikeite per tuos amzius, gal net atvirksciai (pvz. Kamasutra), taigi ir viskas, kas susije su tokio intymumo reikalais, pasenti vargiai gali.
As neteigiu, kad zmoniu mastymas neprogresuoja, bet musu jausmai kazin ar tobuleja koja kojon su technologijom…
Man yra slykstu net pagalvoti, kad mergina su kuria man tenka sueiti artimiau, jau yra pabuvojusi su kitu …ir ant jo ar po juo…
Cia, aisku, itraukiamos tik iki 17 metuku panelytes, nes poto jos jau suaugusios, bet paauglystes metais, tokius dalykus, kaip nekaltybe, reiktu ypatingai vertinti… Ir prisiminkit mielosios sauluzės, kad kiekvienas baxuriukas tikrai ivertins jusu skaistuma!!! (Zinoma, jei jis galvoja apie nuostabia ateiti kartu su jumis; vienos nakties nuotykiai cia toli grazu neiskaiciuojami)

[/quote]

Tu manes nesupratai… Mirkt (cia as apie "susiformaves nuo seniausiu laiku&quotMirkt. Tai sakydama, as turejau omeny tarkim senesniu kartu poziuri, jog nekaltybe reikia prarasti tik po vestuviu. Juk anksciau paneles buvo taip mokomos.??? Didziausia geda budavo permiegoti su vaikinu pries vestuves. Drovus Na, bet kad ir kaip ten bebutu, su tuo ka tu pasakei, as dalinai sutinku, tik nemanau, jog 17 metu zmogus yra toks suauges, kad uz visus savo poelgius gali atsakyti. Kartais 16-metis(-mete) yra daug protingesnis nei 18-metis(-merte). Viskas priklauso nuo auklejimo ir bendravimo seimoje. (Cia aisq tik mano nuomone Šypsena ) O del paaugliu, tai manau, jog statistika viskas pasako. Kai vienuolikmetes (na kad ir tos pacios 17-metes) pradeda gimdyt vaikus ir tuokiasi su 20 metu vyriskiais, tai jau nebe normalu. Nekaltas

Manau, kad nekaltybe yra svarbi toms ir tiems, kurie yra kaip pati sakeij senu paziuriu… Nekaltas Shiuolaikiniam jaunimuij tai ne motaijs… Šypsena Jiems svarbu tik procesas ir kuo greiciau… Nekaltas O ar ten iki jo turejo mergina kokiu santykiu tai nera nesvarbu… Nekaltas

Juokiasi

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Tai yra viskas, ka gali pasakyti siuo klausimu? Šypsena

[/quote]

nu man taj visiskaj px del situ dalyku, netgi sakyciau nieko gerao jei tam tikro amziaus mergina yra dar nekalta

Lietuviu kulturoje nekaltybe kazkodel labai svarbus dalykas. kodel? o arabu kulturoje, nekaltos merginos labiau vetinamos, ir tik tiek. pas mus siekiama ja greiciau prarasti, nes ji cia nera labai jau populiari. idomus faktas, tas, kad pietu afrikoje, merginai buti nekaltai yra didziule geda, ten po kaimus vaksto vadinamieji "nekaltybes atiminetojai". nori, nenori vistiek kalta padaris. taigi nekaltybes saugomijas yra didziule atgyvena…Taip

Kiekviena tauta turi savo tradicijas bei paprocius.Taip Ir as nematau nieko blogo, kad siam pasaulyje liko dar kazkas svento… (aisq ne visiems) Neturiu nieko pries arabus, bet man idomu kaip turi jaustis moteris, kai vyras turi visa harema ir su kiekviena is ju daro ka nori? Ir jei gerai pamenu, tai yra ir nepilnameciu… Beje, jei domiesi sio pasaulio naujienom, tai turbut per telivizija matei ir ivyki su kazkurios Afrikos salies moterim… Pasirodo ne visur poreikiu tenkinimas yra privalumas… Nekaltas

Man nepatinka tokios merginios kurios sako" Oj savo nekaltybe saugosiu savo vyrui" "Oj taip negalima nesusituokus" "Oj be 18 neperkur" Piktas Nekaltas Nu ka as zinau, man kazkaip keista… Sorry jei cia tokiu panycku ir yra… Bet as paprasciausiai nemegstu tokiu pliurpalu NePavargęs Kazin kas butu jei susituoki, o jis negali taves patenkinti, nepasieki orgazmo Nekaltas Nu cia tai butu virsune… visa gyvenima su tuom taikstytis??? Pavargęs