Neištikimybė?

Neištikimybė?

Zmones tuo ir idomus,kad ju prigimtis yra but neistikimiem. Nepazystu nei vienos poros,kuri nei karto nebutu buve neishtikimi. Taip buna net ir paciose idealiausiose porose. Toks tas gyvenimas-gyvenam kad nors karta kazka isduotume Drovus

Zmones tuo ir idomus,kad ju prigimtis yra but neistikimiem. Nepazystu nei vienos poros,kuri nei karto nebutu buve neishtikimi. Taip buna net ir paciose idealiausiose porose. Toks tas gyvenimas-gyvenam kad nors karta kazka isduotume Drovus

Cia jau as galiu pasisakyt Taip Turiu wajkina su kuriuo draugauju bewejk metus su puse Myliu Wiskas lyg ir geraj… Jis nori gywent kartu ir t.t. Man dar gal truputi anksti… Nekaltas Niekada jis manes neisdawe, tik… As Veee Buwo wasara, ir mes labaj blogaj sutardawom… jis nezinodawo ka as weikiu, bewejk nebendraudawom, nesusitikdawom… Nu ir ka Drovus Atsirado kitas… Bet galiu pasakyt, kad jauciausi slyksciaj Veee Nežinau Piktas wis noredawau jam pasakyt, jau pradedawau kalbet, bet wis sustodawau… Grizdawau namo, werkdawau, man budawo gajla, bauru, kad tajp elgiuosi… tikraj taj buwo pirmas ir paskutinis kartas kaj ka nors apgaudinejau Drovus TaipO sejp… Manau kad neistikimybe yra negeraj Ne Nuo jos ir pradeda wiskas griut…

nesu ir net nesiruošiu. neįsivaizduočiau savęs po to. jaučiu sąžinė užgriaužtų.

kad lyg ir ne… nebent kazko neatsimenu… Nekaltas

tiesą pasakius man ir geriau būtų nežinoti, nes jei sužinočiau ir bandyčiau atleisti, manau anksčiau ar vėliau santykiai iširtų

ne. ir noriu tiketi, jog niekada ir neatsitiks. jei jau traukia kitas zmogus, tai manau butu teisinga issiskirti su esamu draugu.

Kai turi kazka brangaus, ka bijai prarasti tada ta silpnumo akimirka turi pagalvoti ar galesi po to buti su tuo zmogumi, kuri apgavai. Laimingai gyventi su tuo zmogumi vistiek negalesi.

kaip tai “berods”? itari, kad kazko gali neatsiminti? Juokiasi

eik tu geriau alaus ishgerk…

jaučiu, kad tu pats labai alaus nori išgert, kad taip visiems siūlai Cha cha

nu aisku noriu, bet ne velnio nera shaldytuve Žliumbia bet rytoj… kaip pasiutes gersiu Niam niam

visada buvau istikimas, ir ne karto nebuvo ne mintis kilus but neistikimam, nes be galo myliu ta zmogu…!!! neistikimybe bjauru slykstu ir t.t…

nea… visad esu ištikima…

Taip gailiuosi… Cha cha

Ne. Esu ištikimas

buvau visada istikima… anksciau visada galvodavau jei suzinociau apie tai, kad man yra neistikimi …/ is karto mesciau … bet jokiu paaiskinimu … o dabar kai atsiduriau tokioje situacijoje … sunku net ir ka pasakyti … is vienos puses stengiesi suprasti … pamirsti [vis gi ne viena diena … menesi kartu] bet deja … pasitikejimo ties to zmogaus visishkai isgaravo … ir santykiai atitinkamai keiciasi … o issiskyrimas anksciau ar veliau nebe uz kalnu … zodziu nelinkiu niekam pabuvoti tokioje situacijoje …

Geriau apie tai nezinoti Ne