Neistikimybe...kas tai?

neishtikymybe -tai kasdienybe Liežuvis

Zinau,visur pilna neistikimu zmoniu…bet gal esu kvaila,kad nesuprantu.Jei man tas zmogus brangus su kuriuo as bunu,tai as jo neisduosiu.Bet jei jau jis man nieko nebereiskia tai as su juo issiskiriu ir viskas.Tada nera jokios neistikimybes.Suprantu tik tada neistikimybe jei draugauju su zmogum siaip sau ant durniaus kuris man nieko nereiskia tada,taip einu i kaire be sazines grauzties…bet jei zmogus man svarbus…kam tada eiti i kaire…matyt cia retorinis klausimas…NekaltasTaip

Na, ivairiu zmoniu vertybiu skales labai skirtingos, bet man asmeniskai nuo buciniu jau prasideda neistikimybe, bet kad pasedejima prie kavos puodelio laikyti neistikimybe??? Baisu Cia tai jau absurdas! O neistikimybes priezasciu, manau, buna labai daug, bet jei taip trumpai uzsiminus, pagrindines gal butu tokios… Arba tiesiog tarp tu dvieju zmoniu is tiesu nebera meiles, ir tada einama "i kaire", arba buna tiesiog tai iauge i krauja, zmogus taip iprates prie tokio gyvenimo, kad nebegali butu istikimas. Cia panasiai, kaip su zalingais iprociais, kaip gerimas, rukymas, narkotikai, kuriu labai sunku atsisakyti, jei tai darai labai seniai ir daznai.

Dėl tų tipo ‘nekaltų’ pasisėdėjimų teko kažkada skaityt, kad žmonės su laiku vis smagesnių dalykų sugalvoja ir dabar plinta kažkokie nauji donžuanai, kurie daro viską neištikimybės link, bet tik iki lytinių santykių Šypsena Maždaug, aš jos neturėjau/nedariau - kokia čia neištikimybė? (bet ji ant manęs būtų dar ir kaip pasirašiusi Cha cha)

TaipMaximum jie apsiriboja oraliniu

Nu kai zmogus turi kazkokia partnere- tai matomai reguliariai uzsiima sexu… Taigi shiaip tokiu atveju zmogus ir shiaip patrauklesnis darosi ir nuotaika gera ir hormonu audros… Niu o kai santykiai pamazu eina shuniui ant uodegos, o meile neduoda ishsiskirt… A myletis tai norisi… Pamazu prasideda neishtikimybe… Tai lyg pabaigos pranashas… Nu ir galu gale per visas kanchias susirandi nauja pana ir gali palikti senaja… betkuriuo atveju neblogai tureti zapaske, kad nelikti netychia ant ledo… Bet kazkaip pats nesugebu ishtikro buti neishtikimas [myleti 2 ishkarto]…

ŠypsenaNekaltasŽvaigždė

kiekvienas vertina savaip. man uzteko su vaikinu pasibuciuoti ir jau jauciuosi neistikima. ir pirmiausia sau, o tik po to savo vyrui. ir kaip jausitis kai is vieno glebio i kita? man labai tas jausmas nepatiko. stewngiuos, kad nepasikartotu. o flirtas - prasom, jis nuotaikos negadina.

O asmanau ,kad gyvenime visai kitaip yra.Juk neini spec.ieskoti neistikimybes,juk is parasciausio flirto tai gaunasi.Pvz.uzkalbini ,siaip sau , patinkancia mergina,o po keliu nekaltu pasikalbejimu pakvieti ,kad ir to puodelio kavos.Ir ka?Taip ir visai nekaltai prasideda flirto tesinys,norisi vis dazniau susitikti,juk apie lova ir negalvojai pradzioje,o po to savaime…Juk merginos tam ir vilioja bicus.Toks gyvenimas,nematau problem.Cia tik mano nuomone.Labas

Jau bendravimas su kitos lyties zmogumi yra erotika Cha cha , o nuo erotikos prasideda ir kavos puodeliai, ir buciniai Laimingas
Tik vat nezinau, seksu galeciau pavadinti, tik tokia situacija, kai esi isdavikas, juk meile Širdis daliniesi su tuom zmogumi, kuris tave supranta sirdimi ir siela Nekaltas

Davai varom i kaire?Gerai

Davai pabandom in real?

Nu sakychiau jei tikrai myli tai kogero kelis kartus pagalvosi priesh uzkalbindamas nauja pana [netikiu, kad parashiau shiuos zodzius]. But anyway: reikia bishki jausti atsakomybe priesh savo pana. Juk jei netychia pasigausi kokia veberine liga- juk uzkresi ir ja [savo brangiaja]. Juk daugelis ligu turi ilgsni ar trumpesni prodromini laikotarpi [kai dar specifiniai reishkiniai neishryshkeje, o uzkresti jau gali] ir netychia gali uzkresti. Be to venerinem ligom charakteringa , kad jos turi vangia eiga ir duoda mazai simptomu, kaikurios, kaip pvz sifilis net turi shviesius periodus, kai simptomai ishnyxta, kokiem 6 men, o sergi toliau. Merginoms gonoreja 80% praktishkai besimptome… [jei sukelejas (Neisseria Gonorrhae) parazituoja nosiaryklej [uzsikrete oraliniu budu]- tai 100% besimptome. [nu kai jau ishryshkeja pasekmes, kurios gali buti mirtinos- gydytis velu… Nes tos komplikacijos negriztamos]. Be to jei pvz mergina serga sifiliu ir susilaukia vaiko- tai jis turi igimta sifili ir yra apsigimes. Be to kekshiu profesine liga- gimdos kaklelio vezys [ji joms sukelia ZPV [zmogaus papilomos virusas- jis irgi plinta lytishkai]]- kuo daugiau turi lyt santykiu- tuo didesni shansai apsikrest (by the way chebra, prezervatyvas chia nelabai padeda!)
Zodziu uzkniso tiek rashyti, bo galima chia prirashyti labai daug, bet isikalkit i galvas: JEI GERBIAT SAVE IR TA KURIA MYLIT, O T.P. MYLIT SAVO VAIKUS- BUKIT ATSARGUS IR VENKIT NEISHTIKIMYBES!!! Jei gerai pamenu- tai > nei 2 [artai 3] lyt partneriai per puse metu ir jus jau rizikos grupeje tureti kaikurias venerines ligas. Beje, jos po 1 nevaikshto.

Daugelis vyrukų teisūs.
Neištikimybę reikia vertinti kaip fizinę ir dvasinę. dabar, kiek supratau iš klausymo, rūpi fizinės neištikimybės problema. Tai va, jei jau pati mergina klausime rašo žodį "neištikimybė" tai automatiškai duoda ir atsakymą - kad tai blogai. O jei dar rimčiau, tiek vyras, tiek moteris neištikimi būna kai jiems arba kažko trūksta, arba kai negerbia savo antros pusės. Jei vyras ar moteriškė suvokdami savo veiksmus, atsiduoda kitam arba kitai, manau, kad tikslingiausia būtų, palaukti ir pažiūrėti ar tai pasikartos (gali būti ir klaida), bet jei tokie veiksmai tampa sistema, tada reikia skirtis. Nes "gumos" tempimas trumpins abiejų gyvenimą, o jei pora dar ne šeima, tai ir po pirmo karto reikia bėgti nuo tokio "draugo" kuo toliau.

O kam tada kuriami viesnamiai?Manau,kad butent fizinei "meilei" ir aisku,kad ligos butu kontroliuojamos.Tad in LT to dar nera,bet issivysciusiose salyse jau egzistuoja senokai.Tad isvados?

hashe1>As neturiu kam buti istikima…Juokiasi

Dr_Shadow>O tu apsisvietes…Laimingas

edgaaaaaa>Suprantu,kad neistikimybe blogai…manau tai supranta kiekvienas zmogus…tik klausimas kodel zmones buna neistikimi?..cia mtyt retorinis klausimas…atsakymu daug,bet nei vieno tikslaus…Nekaltas

Tai buk man,a?

manau beveik kiekvienas zmogus buvo neistikimas.ir nesvarbu santuokoje ar ne