neišsirenku

neišsirenku

Neišsirenku Ne. G-Wiz ar M1 Abrams. Vienas ekonomiškas, kitas žiemą gerai ir per miesto duobes normaliai važiuoja. Ką daryt? Užsispyręs

jei kaina tokia pat, imciau tanka Cha cha

osiris Gerai Cha cha

apie tankete nemastei?liktu ant duju irangos

tanka sunku vienam vairuot Cha cha

seg way imk

aZiZi, bet aptarnavimas didesnis tanko, patranką poliruot reik vis. Tai va ir neišsirenku.

Rysium su tuo, kad panevezy bazuojies, jamk desinini Cha cha

o butina i tokius isplestus krastutinumus pult? pagal posaki: nespejai nusiperst, o jau sako, kad apsisiqai? Nekaltas

Helix, nieks taip nesako, pats sugalvojai Blogai

Sharai, kaip nesako? o koks tikslas sitos pysdavones? pasisaipyt is kitu ir parodyt sau, koks tipo protingas? apgailetina…

osiris Gerai Cha cha

sharr, ne tik Panevėžy tankas gerai. Vilniuj atvarai į univerą, su parkingu nėr problemų, kelias pušis saulėtekyje išverti ir pasistatai. Į vgtu mechanikos rūmus atvarai, šlagbaumą išsprogdini ir vėl pasistatai. Vieni privalumai. Gerai

destytuvai bijotu paziureti i tavo puse Cha cha

vgtu aikstelej reiktu su tanku pamokyt kitus parkuot Piktas

Nepatinka man parkingas prie centrinių. Toj prie statybų, vos įsigrūdi ir kai sausa labai dulka smėlis. Šiandien grupiokas su burnout’u išvarė, tai dulkėse skendėjom Cha cha Smagiausia plytinėj Gerai

Kietekai, prie mano koledzo net aiksteles nera, visi ant gatves laiko Mirkt

plytinej gal porakart tik buvau, kai pas Briedi etika ejau… Patikdavo man jo paskaitos Cha cha Gerai. Ten visad rasdavau kur parkuotis

Pirmam semestre buvo ir man pas Briedį etika. Paskaitos tokios visai nieko, keistokas dėstytojas Cha cha. Bet laisvo pasirinkimo neimčiau, jei pas jį Ne