Neišblėstanti aistra


Neišblėstanti aistra

nelaqbai supratau minties Šypsena

69 - Rom kaip tu nesupranti Mirkt

Vis delto aki rezia nekontrastinis vaizdelis pirmame plane Liūdnas

remelis storejo storejo ir sustorejo i trecia foto.

Šypsenanu man seip sita is 3 normaliausia

Ziuriu ziuriu, alia ten ranka ar kas prie merginos?

man patiko, net labaj =]

Atsiprasau, bet apsurdiskesniu komentaru nesu maciusi(na isskyrus keleta, bet ir is ju ne kokia nauda). Aciu uz demesi MirktP.S. Sis komentaras galioja visom trims fotografijoms

o kokiu tu cia komentaru tikejaisi? Cha chasita geriausia is triju, bet vaikino veidui truksta fokuso biski, dar kai maza ziuri tai normaliai, bet kai didele atsidarai pasidro tarsi visa foto be fokuso. ir pavadinimas labai jau kazkoks… Nekaltas

O, dar cia ir tokiu atsiranda Laimingas Pirmiausia, tikejausi normaliu komentaru, o normaliais as vadinu kritika, kas ir yra vertingiausia kurybai. Bet kaip matau, net kritikuoti reikia moketi Taip

Uiii, dar pamirsau pridurti, kad yra visiskai normalu siekti aukstumu, kiekvienas is musu nori pripazinimo Taip tad tikrai neneigsiu, kad as nesu is tu zmoniu Mirkt

man norėtųsi nukirpti dešinę pusę, tačiau nukirpus, kairėje pusėje išryškėja jos “perkrovimas”, o aš mėgstu minimalumą ir “švarą”… Mirktpanelės žvilgsnis puikiai išryškintas, tai visos fotografijos raktas Gėlė

Hm…tai va tame ir esme, kad jei vaikinukas butu ryskumo zonoje, paneles zvilgsnis taip neisrysketu Taip

man patinka…romantiska. Taip…miela… Drovus

Jis ir neturi būti ryškumo zonoje. Visoj nuotraukoj su ryškumu viskas gerai, tik va kompozicija šiek tiek šlubuoja. Ta marškinių rankovė [jei ten rankovė Cha cha] ir medinių karoliukų rinkinukas netinka. Juk čia aistra, nuogumas [gal ir nevisiškas], čia nereikia papildomu detalių, tuo labiau, kad viskas taip intymu. Merginos įspūdingam žvilgsniui trūksta vietos [nereikia, kad ji visa matytųsi, tada neliks paslapties], tačiau ji šiek tiek suvaržyta. O vaikino veidas čia nėra toks ypatingas, jis nevertas pusės nuotraukos erdvės, tuo labiau, kad nesimato jo [kiek žinau] keistų bruožų, tik baltas skruostas…

Hm…na is dalies tu esi teisi, tokio zanro fotografijoms nereikia daiktiniu elementu, kaip papuosalu, rubu ir pan. Bet pateisinima(kaip visuomet turiu Liežuvis)tai nebuvo ant tiek rimta, kad taip stipriai butu buves kreipiamas demesys i siuos objektus, kurie, be visa ko, yra neryskumo zonoje. Nors karta teko pasalinti vieno is dalyviu laikroduka, o va cia tikrai nebuvo taip akivaizdziai rysku TaipNa, del tos vaikinuko galvos tai didziausia problema. Ziuriu ziuriu ir kuo tolyn, tuo man labiau viskas cia blogeja, bet kai pamastau, kaip as ja galeciau pakeisti, tai niekas neatsoja to, ka turiu dabar…nu, nzn nzn…

Ka darai, daryk gerai Liežuvisaš irgi tiksliai nieko negaliu patarti, tik matau, kad kažkas blogai. Man norisi jį patraukti į šoną, kad jis taptų tik detale…

tas “jonukas” visose foto prisimerkes, apsiblauses kazkoks, o Ievele akis isputus (labai graziai, beje), bet dermes nera. ir F64, manyciau, kur kas geriau siuo atveju butu.