Negaliu rasyti komentu

Negaliu rasyti komentu

Jau kazkada kuriau tokia tema,bet niekas nepadejo Nežinau Tai va,problemos: 1.Labai daznai prisijungus prie bites+ reikia rasineti e-maila ir slaptazodi,nors esu nusistacius,kad nereiktu 2.Negaliu rasyt komentaru diariuose(net ir savo) Ta prasme parasyt galiu,bet neissaugo 3.Taip pat negaliu rasyt komentu temose.Bet va kurti naujas temas ir dienorascius galiu.Taip pat galiu rasyt privacias zinutes,bet tik tada,kai paspaudziu “atrasyti” 4.Nejuda veidukai Va man patare parsisiusti narsykle “Opera”. nu tipo labai Gerai parsisiunciau.Problemos tos pacios NežinauPrasau,padekit.Jau visai nebezinau ka daryt Žliumbia

Nagi, padėkim mergičkai susikalbėti su kompu, nes ten dedasi neaiškūs dalykai… vaizdas toks, lyg problemos su cookies…

pas mane irgi tas pats…nesamone kazhkokia…ka daryt? Žliumbia Nekaltas

nu bet tai ash galiu wiska daryt tik komentaru rashyt nea…aaaa… Žliumbia

persirasykit WIN, problemos issispres, kazkur kazkas puliuoja o rasti kur yra sudetinga Taip

pirmiausia susitvarkyk kompa

wa man katik ta pati problema atsirado. ash iki shiol nawdojaw opera ir ant operos man pradejo neishsisawgoti, o ant exploerio viskas normaliai taj irgi nzn kas chia per nawarotas Cha cha

ishwis kas tas WIN?nu,kai ash tookia “ishmanele”… Juokiasi