Negaliu configuruoti BIOS

Negaliu configuruoti BIOS

Paaishkinsiu trumpai. Pas pazhystama reikia perinstaliuoti Windows’us (WinXP Pro), tachiau net neisivaizduoju kaip tai padaryti, nes iejus i BIOS viskas neaktyvu. Ta prasme, nieko negali configuruoti ir kas svarbiausia: Primari Boot - Floppy, Secondari - HDD0. Aishku butu galima su StartUp diskeliu, tachiau WinXP nedraugauja su DOS Nustebęs

clear cmos ir sienauk pievas Cha cha
panaudok J8 arba batarke isemus

"clear cmos", "J8" - pirma karta girdzhiu tai. Gal gali ishsamiau ?

Jei clear CMOS pirma karta girdi tai geriau i BIOS isvis nelysti Mirkt
Atsidarai deze susirandi J8 trumpikli ir uzmauni ant jo jumperi ir vel numauni ji gink dieve neijunk kompo nes didele tikimybe kad jam bus amen… arba tiesiog isimk baterija palauk pora valandu ir vel ja idek…

Nuresetint BIOSa i gamyklinius nustatymus rejshkia.
J8 tai jumperiukas salia batarkes, on m/b, jis nuresetina. Perjungi jumperiuka ir jungi kompa. Niekas nevyksta… atstatai jumperiuka ir jungi dar karta.
Jeri jumperiuko ner tenka imt batarke lauk, palaukt kelias minutes kol konderiai ishsikrauna ir vel idet.
Clear CMOS yra galimas ir is BIOS meniu… tai galetu buti "Load BIOS Default Settings"
Ar padejo kiek?

PS. Paziurejau i Athensmen posta ir Baisu ishsigandau… blyn keleta kartu esu resetines butent ijungdamas ir nieko… o gal tikrai negerai jungt.
Gal uztenka tuo jumperiuku tik uztrumpint batarke ar nutraukt maitinima .
Na zodziu man nieko blogo neatsitiko ijungus… nieks nevyko.

Mano netrumpoj praktikoj teko tik kelis kartus ta reseta daryt, viena dariau priesh tris dienas savo kompe. Taigi jei Athensmen sako kad gink dieve nejunkit kompo, tai gal jis zino geriau nei as. Mano zinios cia kuklios, bet be nuostoliu kol kas. Nerizikuokit arba palaukit ko nors protingesnio…

Tai kaip tik reik jungt kompaŠypsena

na, mazhdaug aishq. o dabar idomu dar vienas dalykelis… kaip taip galejo atsitikti, kad viskas neaktyvu ? kompo savininkas sake, kad nagu prie bios tikrai nekishoNekaltas

Taj dabar kuo tiketi? NElabai noretusi kompa sudeginti Ne

isjungi kompa, pazaidi delione su j8 ir vel ijungiLiežuvis
ir nekitaip.
o bioso pasirinktys gali buti neaktyvios del uzdeto aktyvaus superviser (arkaip ten ji) paswordo

del shio pass: jis taip pat neaktyvus Juokiasi

Valius Apkabinimas. Vel viskas OK Šypsena

Sekmes, o as jau buvau ishsigandes del to jumperiuko… Na bet jei OK, tai OK, geros pramogos su geleziukais…

nu va, o as ir likau neivertintas Šypsena

cukierkas ir tave Apkabinimas. xixi Laimingas Achiu AlusAlusAlus