negalejau

negalejau

kai galesi, pasakyk

neidet Šypsena

kuom tau siti akordai patiko?

pepperi, kuria prasme klausi? technine? exterjero? interjero? beja, man labiau TSX, nei Acco…

OMG - oras maždaug geras Juokiasi

dainike apie mazdaug gera ora Cha chayoutube.com/watch?v=uhLhdKGINzU

apskritai kas patinka joj. Tsx nuo akordo neskiriu Cha cha

kurmi ta ir norejau pasakyti ka per gaidy cia idejai… bet tavo komentaras atitinka daina Cha cha

pepper: apie exterjera sunku kalbet, nes kiekvienas turim atskira skoni. man ji grazi, man patinka pakankamai kampuotos masinos, o si + ir sioki toki agresyvuma turi. ji pakankamai vyriska, mano supratimu. vidus man limpa, medziagos panaudotos, palyginus labai ok, isdestymas, valdymas, labai ok. technine puse pakankamai liux, nenuobodus 2.4 litro variklis, 190-200 ag, nebijantis ir 7k+ apsuku. Nera jie labai ekonomiski, bet galvojant, kad i 4cil motora dujas galima imest 1.5-1.8klt ribose (oficialiai), palieka kaip ir px… Pakankamai gerai ivertintas saugumas euroNCAP`e, standarte ar tik ne 6 poduskes eina… Pasakyk kuom ji bloga masina? Cha cha

Gerai

kazkada tokiu 2.4 vazinejau, max komplektacija buvo Gerai Viskas ok, iskyrus kuro sanaudas (mieste apie 16 ltr/100 km) ir automatas 4 bėgių buvo, 130 km/h variklis kaukdavo Blogai

Zapas> nu kad juose nebuvo 4 begiu automato Skaitau