negalejau nenufotkyt..


negalejau nenufotkyt…

nors cia ir nieko gero, bet, visgi, retas daiktas ant pasaulio… nesitikejau uzmatyt ant lietuvos sito senuko Girtas

bad boy edition? pas mus kaime 940 coupe sukdavosi, irgi idomus eksponatas. Gaila jau nesimato Liūdnas

turbavas 242 Taipbuvo draugas nupirkes toki melinos spalvos tik ne su amerikanskom lempom, pardave dar kazkam is bangos

O jis važinėjamas? Vakar mačiau čiumudaną, tokį spalvos panašu į taviškio. Išblizgintas visas, tik kad faros su laku priniauktos Cha cha atrodė visai neblogai Šypsena

grazios ir man tos dezes Apkabinimasredliners.ca/forums/showthread.php?51626-Dirty-rwd-volvo-conten t

prie siauliu kolegijos stovi daznai moteriske toki balta vairuoja, kazkaip vis uzkliuna uz akiu Nekaltas

cia 262c bertone… 244 ty standartine buvo savo laikais, o sitos retenybe tipo Ufffisleista 6.6k.vnt per 4m… robis, na, veik visa diena vazinejau po vilniu, bet mano ruzava is tolo atskitai del anglisku numeriu ir anu kombinacijos S69 Cha cha

940 coupe? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

ubagss, ten su lietuviškais numeriais buvo F****** nepamenu jau Šypsena

Vudi, turbūt 780 turėjo omeny, bet ir tas baisiai retas Šypsena

Taip čia 262c labai retas variantas, aš turiu 264GLE tai ir šių labai mažai belike, bet 262 tai iš vis retenybė, svajonė… dar vis pasižiūriu amerikos aukcionuose 780 buna dauztu galima nupirkti, bet toki 262 paemus smagiau manau turėti.

o jei kas turit 1977-1980m. volvo arba saab kreipkites, turiu kontaktus asmens kuris iesko tokiu auto kuriamam filmui filmavimams rudeni.

Okok lektuveliu zinove Šypsena volvoadventures.com/780Vermant3.jpgCia tas pat gavosi, kas sita foto uzvadino 240

780 autopliuse prieš keletą mėnesių mačiau, gal ir iki šiol stovi

sita uzmatyta avizeniuose, kazkokiam ala volvo svalke/servisas teritorijoj Šypsena

ubagss, Volvo SAAB dalys, pas Arūną Cha cha

gariunu aiksteleje senute 240 uzmaciau, labai gerai uzlaikyta Gerai 5k euro nori