need help

need help

Jo, jinai net neuzsiveda Liūdna

Taigis del greito remonto tai abejoju, nes ten pakankamai daug vargelio. Be to ir sumele nebloga nes jei vozhtuvus reix keisti tai… Ash shiaip apie dizeliavas mashinas nelabai bet mano bmw kai buvo trukes dirzhas tai sulankstyti buvo atrodo 4 vozhtuvai net tiksliai nezhinau, bet baxurelis ten i visa remonta sukisho apie ~1200 lt Liūdna. Keite galva, vozhtuvus, zhiedus, salnikus. Na ta prasme kapitalinis tiek atsiejo kiek zhinau

kreipkis i profus, gali but ir ne dirzelis… man senam kadokui 1.3S istisai dirzelius trauke, bet voztuvai nesilankste (ten stumokliuose specialos isdrozhos, kad su voztuvu nesusiliestu…). kai nutrukdavo, starteris sukdavo LABAI GERAI ir GREITAI - uintiuintiuintiuintiuintiuintiuinti, nes gi sukt tik alkunini su kaushais daug lengviau…

Po apziuros:
truko tas nelemtas dirzelis (oho jis ten visas dirzas - storas ir ilgas) Liūdna , voztuvai taip pat sulankstyti (tik neaisku keli) Liūdna Liūdna Liūdna
Taigi, mano masinukas isejo neplanuotu atostogu. Tvarkyti teks kita savaite.

Na va mano prognozes pasitvirtinoLiūdna
Uzjauciu Pupulka, teks dabar pinigynyte pakratyti, Tikiuosi Juozas isgirs tavo pagalbos sauksmaŠypsena
Siaip kiek pamenu man tas reikalas pilnai atsiejo kazkur 1000-1500 litu, veiksmas buvo pries tris metus…

normali tacka

Jei tik 2 išleido, tai dės tik originalius.

hehe visai liuks atrodo

Gerai atrodo, bet lyg ir ratai standartiniai,negi geresniu negalejo uzdet ŠypsenaO vietu kaip suprantu tik dvi?

Jooo, tokį vasarai su 1,8 turbo intercooler…

cabrio simtus kartu geresnis

geras automobilis.

Siaip jo. Toki kabrika tikrai sau imciau! VV

deja…2…o butu bent kokia stukyt kita padare Nekaltas

Beje, prisiminiau. Ju buvo isleista tik 2. Viena stovi Volvo gamykloje Gioteburge, kita nusipirko kokis tai dedule is JAV. VV

Nea. Cia tokiu buvo isleista keleta tik. Pasvajoti visada galima NekaltasVV

Jo, 480 modelis yra geras. Čia tavo?