need help... nesiuncia java per csd...

need help… nesiuncia java per csd…

tai vat nustatymai nustatyti gerai t.y. is bites saito. prie puslapio prisijungiu per csd o kai siunciu java tai… “atsiusti nepavyko”. noriu parsisiusti ta programele kur pastui reikalinga. skambinau i info 4 kartus (kaip visada atsiliepia vis kitas operatorius… esme tame kad pagal juos mano nustatymai geri ir turi 100% parsiusti, daejau iki to kad laukiu ju skambucio (sake mes viska patikrinsim ir su jumis susisieksime, kazin kada paskambins???) man kazkaip kirba mintis kad kazkur padariau klaida nustatymuose, gal kas gali padeti patikrinti…? taigi… DUOMENU PASLAUGOS-> MMS,WAP->BITE GSM-> CSD nustatymai-> renkamas nr.:+37068593033 skamb. tipas: isdn registr. vard: wap slaptazodis: wap DUOMENU PASLAUGOS-> PASTAS,JAVA,RMS-> CSD nustatymai-> renkamas nr.:+37068593033 skamb. tipas: isdn registr. vard: wap slaptazodis: wap dns1: 213.226.131.133 dns2: 000.000.000.000 HTTP profilis: delsos laikas: 60 tarp.serv.neakt: Taip tarpinis.serv: tarpinis.priev: 8080 vartot.tarp.serv: slaptaz.tarp.ser.:

cia su labas ir m55

jej kas ir blogaj nustatymuose, tai gal prie http profilis turi but parinkta bitegsm

taip ir padaryta…

na galiu patart tik pabandyt siustis is kito saito, galbut tam neweikia

Nežinau

Nežinau

as is bites bandau parsisiust ta programele el.pastui manau kad jos kitur nera.

Nežinau

o ar turiu teise reikalauti kad grazintu man pinigus kuriuos isnaudojau bandydamas parsisiusti ta programa. ir kokiu budu?

ir per kiek laiko jie atskambina kai pazada???

o ten kur jungiamumas-> autentifikavimas varneles reikia ar ja nuimt, ir ka tai reiskia???

abejoju ar grazins tau pinigus Cha cha o autentifikavimo varnele gali pabandyt nuimt/uzdet ir pabandyt

dabar jau kita erora meta tipo “csd rysio triktis arba skambutis uzblokuotas” niekaip neikertu ka daryt kaip matau bites info irgi atsisako padeti…

Tik numeri ivesk +37068593000. Uzteks to numerio, kad per CSD atsiusti java… na dar gali IP parasyti 213.226.131.131 . Ir jokiu kodu ar slaptazodziu. Bet pries tai uzsisakyk DP paslauga(cia konkreciai tavo m55 viskas)

kaip uzsisakyt DP paskauga?

siusk sms su raidem WD numeriu 1516. Iskart pajungs ta CSD. Ateis zinute, nekreip i ja demesio(cia nokiaj ir erikams nustatymai)

thanks. kai pasipildysiu saskaita reiks bandyt siust.